„Wymiana wewnętrznych żaluzji okiennych – verticale na rolety plisowane w budynku biurowym Nadleśnictwa Garwolin.”

NADLEŚNICTWO GARWOLIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00442146
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00442146/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-12 22:16
Lokalizacja
Miętne, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-01cc35af-4e29-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8260006104
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie rolet

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00442146 z dnia 2023-10-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wymiana wewnętrznych żaluzji okiennych – verticale na rolety plisowane w budynku biurowym Nadleśnictwa Garwolin.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO GARWOLIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012567163

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 3

1.5.2.) Miejscowość: Miętne

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: garwolin@warszawa.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://garwolin.warszawa.lasy.gov.pl/nadlesnictwo

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-01cc35af-4e29-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wymiana wewnętrznych żaluzji okiennych – verticale na rolety plisowane w budynku biurowym Nadleśnictwa Garwolin.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01cc35af-4e29-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00442146

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00020313/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Prace remontowe w budynku biurowym nadleśnictwa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00387896

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.20.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 20957,72 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn. „Wymiana wewnętrznych żaluzji okiennych – verticale na rolety plisowane w budynku biurowym Nadleśnictwa Garwolin.”
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera STWIORB załącznik nr 3 do SWZ oraz opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 5

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421145-2 - Instalowanie rolet

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu złożono 5 ofert, w tym 1, niepodlegająca odrzuceniu:
1 - MULTIROLETY ŁUKASZ PŁOCKI PIOTR PŁOCKI SPÓŁKA JAWNA, UL. PRZĘDZALNIANA 93, 93-114
ŁÓDŹ
cena – 39729,00 zł – 60 pkt
2) okres rękojmi i gwarancji – 60 miesięcy – 40 pkt
Łącznie – 100 pkt
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na
sfinansowanie zamówienia tj. 25778,00 zł. i nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej
oferty.
2023-10-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane