Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę przyłączy kanalizacji sanitarnej dla budynków gminnych położonych we Wrocławiu – 2 zadania.

ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00442346
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-10-13 08:42
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8971660625
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania rurociągów

Wykonawcy

2 przyznane

LA PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
18 000 PLN
LA PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
18 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.