Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego w tym sprawowanie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad rozbudową ulicy Wiślanej
Gmina Łomianki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00101271
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00101271/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-12 13:16
- Lokalizacja
- Łomianki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8d7b1680-be5d-496f-b98a-43f3371d9196
- Identyfikator
- 1181768394
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00101271 z dnia 2025-02-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego w tym sprawowanie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad rozbudową ulicy Wiślanej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomianki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1181768394
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 115
1.5.2.) Miejscowość: Łomianki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@poczta.lomianki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lomianki.pl/bip/zamowienia-publiczne/lista-postepowan-2024
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lomianki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego w tym sprawowanie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad rozbudową ulicy Wiślanej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d7b1680-be5d-496f-b98a-43f3371d9196
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00101271
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00101047/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.24 Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego - „Rozbudowa ulicy Wiślanej na odc. od ul. Rolniczej do ul. Brzegowej oraz ulicy Brzegowej na odcinku od ul. Wiślanej do ul. Krajobrazowej”zad. nr 2018/23.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00638551
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.47.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 295000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie usługi w zakresie pełnienia funkcji Inwestora Zastępczego w tym sprawowanie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad rozbudową ulicy Wiślanej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Rozbudowa ulicy Wiślanej na odc. od ul. Rolniczej do ul. Brzegowej oraz ulicy Brzegowej na odcinku od ul. Wiślanej do ul. Krajobrazowej” - zadanie nr 2018/23.
2. Inwestor Zastępczy będzie prowadził nadzór inwestorski w specjalnościach:
a) drogowej,
b) sanitarnej,
c) gazowej,
d) energetycznej,
e) teletechnicznej.
Wszystkie osoby nadzorujące inwestycję powinny posiadać odpowiednie kwalifikacje zawodowe oraz uprawnienia budowlane.
Dodatkowo wymagany jest pracownik administracyjny do prowadzenia korespondencji z Wykonawcą i mieszkańcami, udzielania informacji mieszkańcom o utrudnieniach. Miejscem pracy pracownika administracyjnego będzie biuro Inwestora Zastępczego.
3. Do obowiązków Inwestora Zastępczego należy w szczególności:
1) prowadzenie nadzoru technicznego i finansowego nad robotami budowlanymi, egzekwowanie od Wykonawcy realizacji robót budowlanych zgodnie z umową na roboty budowlane, projektem budowlanym, decyzjami, uzgodnieniami, warunkami technicznymi i administracyjnymi opiniującymi realizację inwestycji, projektami wykonawczymi, obowiązującymi przepisami i normami, zasadami wiedzy technicznej i w ramach planowanych kosztów,
2) kontrolowanie postępu robót i wszelkich związanych z tym działań podejmowanych przez Wykonawcę robót budowlanych,
3) zatwierdzanie dokumentacji powykonawczej, harmonogramów robót i innych dokumentów, jakie zgodnie z warunkami umowy na roboty budowlane, winny być przedkładane przez Wykonawcę robót budowlanych,
4) przeprowadzenie odbioru robót budowlanych wraz z rozliczeniem umowy na roboty budowlane.
5) sporządzanie sprawozdań dla Zamawiającego z postępu prac.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71631300-3 - Usługi technicznego nadzoru budowlanego
71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 284333,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 293970 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 284333,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BEL-KONSULTING Belicki Krzysztof
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7971088099
7.3.3) Ulica: ul. Drogowców 2/11
7.3.4) Miejscowość: Grójec
7.3.5) Kod pocztowy: 05-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 284333,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-05-17| 2025-02-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |