Realizacja szkoleń / kursów zawodowych podnoszących kwalifikacje i uprawnienia zawodowe dla uczestników projektu – uczniów / uczennic
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. DR Z. KLUKOWSKIEGO W SZCZEBRZESZYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00101310
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00101310/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-12 13:24
- Lokalizacja
- Szczebrzeszyn, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b5840df0-e061-4203-afdb-ae867bbc0257
- Identyfikator
- 9222687002
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00101310 z dnia 2025-02-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja szkoleń / kursów zawodowych podnoszących kwalifikacje i uprawnienia zawodowe dla uczestników projektu – uczniów / uczennic
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. DR Z. KLUKOWSKIEGO W SZCZEBRZESZYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 951151748
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zamojska 70
1.5.2.) Miejscowość: Szczebrzeszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-460
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zszszcz@poczta.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zs2szcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b5840df0-e061-4203-afdb-ae867bbc02571.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja szkoleń / kursów zawodowych podnoszących kwalifikacje i uprawnienia zawodowe dla uczestników projektu – uczniów / uczennic2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5840df0-e061-4203-afdb-ae867bbc0257
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00101310
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Szansa na rozwój! Kompleksowy program rozwoju uczniów i uczennic oraz kadry Zespołu Szkół nr 2 im. dr. Z. Klukowskiego w Szczebrzeszynie” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00097647
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zamówienie pod ogólną nazwą „Realizacja szkoleń / kursów zawodowych podnoszących kwalifikacje i uprawnienia zawodowe dla uczestników projektu – uczniów / uczennic w ramach projektu Szansa na rozwój! Kompleksowy program rozwoju uczniów i uczennic oraz kadry Zespołu Szkół nr 2 im. dr. Z. Klukowskiego w Szczebrzeszynie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.2. Zamówienie podzielone jest na części. Część 1 obejmuje:
A. Przygotowanie potraw zgodnie z trendami rynkowymi i zasadami zdrowego żywienia (ZRK: 12631); liczba godzin kursu: 120 (po 40 na 1 grupę); szacunkowa liczba uczestników: 30 osób (3 gr. x 10 osób);
B. Barista; liczba godzin kursu: 60 (po 30 na 1 grupę); szacunkowa liczba uczestników: 20 osób (2 gr. x 10 osób);
C. Kurs stylizacji jedzenia i/lub Planing i sztuka nakładania na stole; liczba godzin kursu: 60 (po 20 na 1 grupę); szacunkowa liczba uczestników: 30 osób (3 gr. x 10 osób)
Podana liczba godzin szkolenia jest liczbą minimalną. Zamawiający dopuszcza szkolenia i kursy w większym wymiarze godzinowym. Podana liczba uczestników (beneficjentów) usługi jest docelową.
3. Informacje dodatkowe:
a) program szkolenia lub kursu ustalany będzie indywidualnie dla każdej grupy w celu dopasowania do potrzeb o poziomu zawansowania osób,
b) 1 godzina dydaktyczna to 45 minut,
c) intensywność zajęć: do 4 godzin dziennie i maksymalnie 8 godzin w tygodniu dla jednej grupy. Przy czym możliwe jest że łączna ilość godzin zajęć dziennie będzie wynosiła od 1 do 12 godzin. Będzie to miało miejsce w sytuacji gdy jednego dnia w zajęciach będą uczestniczyły osoby z więcej niż jednej grupy,
d) uczestnicy otrzymają podręczniki tematyczne / materiały dydaktyczne / szkoleniowe,
e) szkolenia / kursy realizowane w ramach usług zewnętrznych. Wykonawca zapewni trenera, materiały dydaktyczne / szkoleniowe, egzamin zewnętrzny, wydanie certyfikatu / dokumentu potwierdzającego nabycie kompetencji i kwalifikacji,
f) zajęcia będę realizowane w warsztatach i pracowniach Zamawiającego (wkład rzeczowy),
g) 1 osoba może wziąć udział w więcej niż 1 szkoleniu,
h) każde ze szkoleń musi zakończyć się egzaminem zewnętrznym. Wykonawca, który będzie realizował zamówienie, powierzy podmiotom zewnętrznym przeprowadzenie egzaminów, które spełniają kryteria określone w załączniku dot. egzaminów.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierający wymagania dotyczące realizacji zamówienia, znajduje się w załączniku do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 0 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zamówienie pod ogólną nazwą „Realizacja szkoleń / kursów zawodowych podnoszących kwalifikacje i uprawnienia zawodowe dla uczestników projektu – uczniów / uczennic w ramach projektu Szansa na rozwój! Kompleksowy program rozwoju uczniów i uczennic oraz kadry Zespołu Szkół nr 2 im. dr. Z. Klukowskiego w Szczebrzeszynie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.2. Zamówienie podzielone jest na części. Część 2 obejmuje:
A. Szkolenie kompetencyjne z obsługi lotniczego silnika tłokowego, liczba godzin kursu: 120 (po 40 na 1 grupę), szacunkowa liczba uczestników: 30 osób (3 gr x 10 osób)
B. Kurs programowania i budowy bezzałogowych statków powietrznych z elementami robotyki , liczba godzin kursu: 180 (po 30 na teorię 1 grupy uczniów + po 10 na praktykę 1 grupy uczniów oraz 40 na teorię grupy nauczycieli + 10 na praktykę grupy nauczycieli), szacunkowa liczba uczestników: 30 uczniów + 2 nauczycieli (3 gr x 10 uczniów + 1 gr x 2 nauczycieli),
C. Kurs programowania budowy pojazdów napędzanych alternatywnymi źródłami energii z elementami robotyki, liczba godzin kursu: 120 (po 40 na 1 grupę), szacunkowa liczba uczestników: 22 osoby (2 gr. po 10 osób + 1 gr. 2 nauczycieli)
Podana liczba godzin szkolenia jest liczbą minimalną. Zamawiający dopuszcza szkolenia i kursy w większym wymiarze godzinowym. Podana liczba uczestników (beneficjentów) usługi jest docelową.
3. Informacje dodatkowe:
a) program szkolenia lub kursu ustalany będzie indywidualnie dla każdej grupy w celu dopasowania do potrzeb o poziomu zawansowania osób,
b) 1 godzina dydaktyczna to 45 minut,
c) intensywność zajęć: do 4 godzin dziennie i maksymalnie 8 godzin w tygodniu dla jednej grupy. Przy czym możliwe jest że łączna ilość godzin zajęć dziennie będzie wynosiła od 1 do 12 godzin. Będzie to miało miejsce w sytuacji gdy jednego dnia w zajęciach będą uczestniczyły osoby z więcej niż jednej grupy,
d) uczestnicy otrzymają podręczniki tematyczne / materiały dydaktyczne / szkoleniowe,
e) szkolenia / kursy realizowane w ramach usług zewnętrznych. Wykonawca zapewni trenera, materiały dydaktyczne / szkoleniowe, egzamin zewnętrzny, wydanie certyfikatu / dokumentu potwierdzającego nabycie kompetencji i kwalifikacji,
f) zajęcia będę realizowane w warsztatach i pracowniach Zamawiającego (wkład rzeczowy),
g) 1 osoba może wziąć udział w więcej niż 1 szkoleniu,
h) każde ze szkoleń musi zakończyć się egzaminem zewnętrznym. Wykonawca, który będzie realizował zamówienie, powierzy podmiotom zewnętrznym przeprowadzenie egzaminów, które spełniają kryteria określone w załączniku dot. egzaminów.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierający wymagania dotyczące realizacji zamówienia, znajduje się w załączniku do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 0 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zamówienie pod ogólną nazwą „Realizacja szkoleń / kursów zawodowych podnoszących kwalifikacje i uprawnienia zawodowe dla uczestników projektu – uczniów / uczennic w ramach projektu Szansa na rozwój! Kompleksowy program rozwoju uczniów i uczennic oraz kadry Zespołu Szkół nr 2 im. dr. Z. Klukowskiego w Szczebrzeszynie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.2. Zamówienie podzielone jest na części. Część 3 obejmuje:
A. Podniesienie świadomości o niepełnosprawnościach oraz identyfikacja potrzeb osób z niepełnosprawnościami, liczba godzin kursu: 20, szacunkowa liczba uczestników: 6 osób (1 grupa 6 nauczycieli).
Podana liczba godzin szkolenia jest liczbą minimalną. Zamawiający dopuszcza szkolenia i kursy w większym wymiarze godzinowym. Podana liczba uczestników (beneficjentów) usługi jest docelową.
3. Informacje dodatkowe:
a) program szkolenia lub kursu ustalany będzie indywidualnie dla każdej grupy w celu dopasowania do potrzeb o poziomu zawansowania osób,
b) 1 godzina dydaktyczna to 45 minut,
c) intensywność zajęć: do 4 godzin dziennie i maksymalnie 8 godzin w tygodniu dla jednej grupy. Przy czym możliwe jest że łączna ilość godzin zajęć dziennie będzie wynosiła od 1 do 12 godzin. Będzie to miało miejsce w sytuacji gdy jednego dnia w zajęciach będą uczestniczyły osoby z więcej niż jednej grupy,
d) uczestnicy otrzymają podręczniki tematyczne / materiały dydaktyczne / szkoleniowe,
e) szkolenia / kursy realizowane w ramach usług zewnętrznych. Wykonawca zapewni trenera, materiały dydaktyczne / szkoleniowe, egzamin zewnętrzny, wydanie certyfikatu / dokumentu potwierdzającego nabycie kompetencji i kwalifikacji,
f) zajęcia będę realizowane w warsztatach i pracowniach Zamawiającego (wkład rzeczowy),
g) 1 osoba może wziąć udział w więcej niż 1 szkoleniu,
h) każde ze szkoleń musi zakończyć się egzaminem zewnętrznym. Wykonawca, który będzie realizował zamówienie, powierzy podmiotom zewnętrznym przeprowadzenie egzaminów, które spełniają kryteria określone w załączniku dot. egzaminów.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierający wymagania dotyczące realizacji zamówienia, znajduje się w załączniku do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 0 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zamówienie pod ogólną nazwą „Realizacja szkoleń / kursów zawodowych podnoszących kwalifikacje i uprawnienia zawodowe dla uczestników projektu – uczniów / uczennic w ramach projektu Szansa na rozwój! Kompleksowy program rozwoju uczniów i uczennic oraz kadry Zespołu Szkół nr 2 im. dr. Z. Klukowskiego w Szczebrzeszynie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.2. Zamówienie podzielone jest na części. Część 4 obejmuje:
A. Przygotowanie tekstów i materiałów spełniających standardy WCAG 2.1, liczba godzin kursu: 20, szacunkowa liczba uczestników: 6 osób (1 grupa 6 nauczycieli).
Podana liczba godzin szkolenia jest liczbą minimalną. Zamawiający dopuszcza szkolenia i kursy w większym wymiarze godzinowym. Podana liczba uczestników (beneficjentów) usługi jest docelową.
3. Informacje dodatkowe:
a) program szkolenia lub kursu ustalany będzie indywidualnie dla każdej grupy w celu dopasowania do potrzeb o poziomu zawansowania osób,
b) 1 godzina dydaktyczna to 45 minut,
c) intensywność zajęć: do 4 godzin dziennie i maksymalnie 8 godzin w tygodniu dla jednej grupy. Przy czym możliwe jest że łączna ilość godzin zajęć dziennie będzie wynosiła od 1 do 12 godzin. Będzie to miało miejsce w sytuacji gdy jednego dnia w zajęciach będą uczestniczyły osoby z więcej niż jednej grupy,
d) uczestnicy otrzymają podręczniki tematyczne / materiały dydaktyczne / szkoleniowe,
e) szkolenia / kursy realizowane w ramach usług zewnętrznych. Wykonawca zapewni trenera, materiały dydaktyczne / szkoleniowe, egzamin zewnętrzny, wydanie certyfikatu / dokumentu potwierdzającego nabycie kompetencji i kwalifikacji,
f) zajęcia będę realizowane w warsztatach i pracowniach Zamawiającego (wkład rzeczowy),
g) 1 osoba może wziąć udział w więcej niż 1 szkoleniu,
h) każde ze szkoleń musi zakończyć się egzaminem zewnętrznym. Wykonawca, który będzie realizował zamówienie, powierzy podmiotom zewnętrznym przeprowadzenie egzaminów, które spełniają kryteria określone w załączniku dot. egzaminów.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierający wymagania dotyczące realizacji zamówienia, znajduje się w załączniku do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 0 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający potrzebuje więcej czasu na przygotowanie postępowania i weryfikację Specyfikacji Warunków Zamówienia mając na uwadze wytyczne do zamówień współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający potrzebuje więcej czasu na przygotowanie postępowania i weryfikację Specyfikacji Warunków Zamówienia mając na uwadze wytyczne do zamówień współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający potrzebuje więcej czasu na przygotowanie postępowania i weryfikację Specyfikacji Warunków Zamówienia mając na uwadze wytyczne do zamówień współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający potrzebuje więcej czasu na przygotowanie postępowania i weryfikację Specyfikacji Warunków Zamówienia mając na uwadze wytyczne do zamówień współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027
| 2025-02-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |