Przebudowa drogi wojewódzkiej Nr 808 Łuków – Serokomla – Kock - droga Krajowa S 19 w zakresie budowy chodnika w miejscowości Świdry od km 6+566 do km 6+966,71’’
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00442557
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00442557/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-13 09:30
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cb7ed107-d920-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7122904545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00442557 z dnia 2023-10-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wojewódzkiej Nr 808 Łuków – Serokomla – Kock - droga Krajowa S 19 w zakresie budowy chodnika w miejscowości Świdry od km 6+566 do km 6+966,71’’
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-262
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.bialapodlaska@zdw.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdw-lublin.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wojewódzkiej Nr 808 Łuków – Serokomla – Kock - droga Krajowa S 19 w zakresie budowy chodnika w miejscowości Świdry od km 6+566 do km 6+966,71’’2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb7ed107-d920-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00442557
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00090039/27/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 RDW w Białej Podlaskiej Przebudowa drogi wojewódzkiej Nr 808 Łuków –Serokomla – Kock – droga krajowa S19 w zakresie budowy chodnika w miejscowości Świdry od km 6+566 do km 6+966,71
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00173327
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: R1.ST.371.4.2023.tb
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres inwestycji obejmuje remont chodnika drogi wojewódzkiej nr 808 w lokalizacji jak powyżej.
Zakres robót obejmuje:
- roboty pomiarowe
- wykonanie robót rozbiórkowych istniejącej nawierzchni asfaltowej, nawierzchni z betonowej kostki brukowej, obrzeży betonowych, ław betonowych, przepustów rurowych pod istniejącymi zjazdami
- wywóz uszkodzonego materiału poza teren budowy i utylizacja
- roboty ziemne-usunieciu warstwy ziemi urodzajnej z wywozem poza obszar prowadzonych robór z pozostawienim ilości do zahumusowania skarp i pasów zieleni, wykopy pod konstrukcję
- odtworzenie i wyprofilowanie rowów prydrożnych
- formowanie i zagęszczanie nasypów z piasku róznoziarnistego dowiezionego
- wykonanie przepustów zjazdowych z rur karbowanych PP (SN8) fi 400 na ławie fundamentowej
- wykonanie rowków pod krawężniki oporniki i obrzeża
- ustawienie krawężników (oporników bezfazowych) betonowych 12x25 cm na ławie betonowej z oporem z betonu C8/10
- ustawienie krawężników betonowych zjazdowych 15x22 cm na ławie betonowej z oporem z betonu C8/10
- ustawienie krawężników betonowych zjazdowych 20x22 cm na ławie betonowej z oporem z betonu C8/10
- ustawienie obrzeży betonowych betonowych 8x30 cm na na ławie betonowej z oporem z betonu C8/10
- wykonanie warstwy odsączającej gr. 10 cm po zagęszczeniu
- wykonanie podbudowy z kruszywa stabilizowanego cementem Rm=2,5MPa grubości 12 cm po zagęszczeniu
- wykonanie podbudowy z chudego betonu C8/10 grubości 20 cm po zagęszczeniu
- wykonanie nawierzchni chodnika z betonowej kostki brukowej gr. 6 cm
- wykonanie nawierzchni zjazdów z betonowej kostki brukowej gr. 8 cm
- ułożenie płyt ostrzegawczych w kolorze żółtym przy przejściu dla pieszych po obu stronach jezdni
- wykonanie utwardzonych poboczy z mieszanki niezwiązanej z kruszywa C90/30 o uziarnieniu 0-31,5 szer. 1,25 gr. 15 cm po zagęszczeniu
- humusowanie i plantowanie skarp i pasów zieleni z obnianiem nasionami traw
- wykonanie oznakowania pionowego i poziomego zgodnie z Projektem Stałej Organizacji Ruchu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 352230,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 601115,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 392939,21 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowa – Usługowa „ŻWIRKOP” Bożena Kożuchowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251055899
7.3.4) Miejscowość: Łuków
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 392939,21 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2023-10-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |