Opracowanie dokumentacji projektowej na zadanie pn. Budowa drogi dla pieszych wraz z odwodnieniem w ciągu drogi powiatowej nr 1319K Szczucin – Radgoszcz w miejscowości Małec
ZARZĄD DROGOWY W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00101342
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00101342/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-12 13:29
- Lokalizacja
- Dąbrowa Tarnowska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-19ee6071-4111-4c6c-9cd3-72fbe4ecb34e
- Identyfikator
- 8711545689
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00101342 z dnia 2025-02-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej na zadanie pn. Budowa drogi dla pieszych wraz z odwodnieniem w ciągu drogi powiatowej nr 1319K Szczucin – Radgoszcz w miejscowości Małec
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DROGOWY W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851665284
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 48
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-200
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 146422500
1.5.8.) Numer faksu: 146422500
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zddt.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zddt.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdwdtarnowskiej1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Budownictwo drogowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej na zadanie pn. Budowa drogi dla pieszych wraz z odwodnieniem w ciągu drogi powiatowej nr 1319K Szczucin – Radgoszcz w miejscowości Małec2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-19ee6071-4111-4c6c-9cd3-72fbe4ecb34e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00101342
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049166/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa drogi dla pieszych wraz z odwodnieniem w ciągu drogi powiatowej nr 1319K Szczucin - Radgoszcz w miejscowości Małec (7+083,00 - 8+228,50)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00008719
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDDT.271.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa drogi dla pieszych wraz z odwodnieniem w ciągu drogi powiatowej nr 1319K Szczucin – Radgoszcz w miejscowości Małec”. Opracowanie projektowe ma obejmować budowę drogi dla pieszych przy lewej krawędzi jezdni drogi powiatowej 1319K w km 7+083,00 – 8+228,50 (dł. 1145,5 mb). Planowana inwestycja będzie realizowana w ciągu drogi klasy Z-zbiorczej.
W ramach opracowania projektowego należy uwzględnić następujące elementy:
- projektowaną drogę dla pieszych o nawierzchni asfaltowej, betonowej lub z bezfazowej kostki brukowej należy poprowadzić bezpośrednio przy lewej krawędzi jezdni drogi powiatowej nr 1319K,
- szerokość jezdni drogi powiatowej w ciągu projektowanej drogi dla pieszych należy dostosować do parametrów drogi powiatowej klasy Z w oparciu o przepisy rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 24 czerwca 2022 r. w sprawie przepisów techniczno - budowlanych dotyczących dróg publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1518) poprzez wykonanie stosownego poszerzenia jezdni,
- uwzględnić przebudowę wszystkich zjazdów na odcinku objętym opracowaniem projektowym do graniczących z drogą nieruchomości,
- wykonanie przebudowy sieci uzbrojenia terenu kolidujących z projektowanymi elementami,
- wykonanie niezbędnych urządzeń odwadniających pas drogowy w związku z budową drogi dla pieszych,
- stosowne oznakowanie pionowe i poziome oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu
Szczegółową lokalizację planowanej drogi dla pieszych przy drodze powiatowej nr 1319K przedstawia mapa zasadnicza stanowiąca załącznik nr 5 do SWZ. Na jej podstawie można określić ewentualne kolizje z sieciami obcymi
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z powołanym przepisem, zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jeżeli oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia chyba, że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.W związku z tym, że oferta z najniższą ceną tj. w kwocie 130 000,00 zł brutto przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę 87 330,00 zł brutto, a jednocześnie zamawiający nie ma możliwości jej zwiększenia, przedmiotowe rozstrzygnięcie jest zasadne.
| 2025-02-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |