Budowa miasteczka rowerowego i doposażenie szkół w narzędzia edukacyjne z zakresu ruchu drogowego oraz wyznaczenie i wyniesienie przejść dla pieszych na terenie Gminy Łaziska
GMINA ŁAZISKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00443121
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00443121/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-13 11:19
- Lokalizacja
- Łaziska, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-85887c9b-5df1-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7171801259
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00443121 z dnia 2023-10-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miasteczka rowerowego i doposażenie szkół w narzędzia edukacyjne z zakresu ruchu drogowego oraz wyznaczenie i wyniesienie przejść dla pieszych na terenie Gminy Łaziska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁAZISKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łaziska 76
1.5.2.) Miejscowość: Łaziska
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-335
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminalaziska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminalaziska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminalaziska.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa miasteczka rowerowego i doposażenie szkół w narzędzia edukacyjne z zakresu ruchu drogowego oraz wyznaczenie i wyniesienie przejść dla pieszych na terenie Gminy Łaziska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85887c9b-5df1-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00443121
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043914/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa miasteczka rowerowego i doposażenie szkół w narzędzia edukacyjne z zakresu ruchu drogowego oraz wyznaczanie i wyniesienie przejść dla pieszych na terenie Gminy Łaziska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 działanie 3.1. Rozwój drogowej i lotniczej sieci TEN-T oś priorytetowa III: Rozwój Sieci Drogowej TEN-T i Transportu Multimodalnego.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00418970
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PPI271.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia: Budowa miasteczka rowerowego i doposażenie szkół w narzędzia edukacyjne z zakresu ruchu drogowego oraz wyznaczenie i wyniesienie przejść dla pieszych na terenie Gminy Łaziska
2. Opis przedmiotu zamówienia:
1) Budowa miasteczka rowerowego stacjonarnego w miejscowości Piotrawin 116, 24 – 335 Łaziska na działce nr ewid. 12/2.
a) Celem jest budowa miasteczka rowerowego stacjonarnego wraz z organizacją ruchu umożliwiającą kształcenie i zdobywanie doświadczenia oraz uprawnień do prowadzenia rowerów na drogach publicznych.
b) Miejsce na którym planowana jest budowa miasteczka rowerowego znajduje się na ogrodzonym terenie Szkoły Podstawowej w Kamieniu w miejscowości Piotrawin 116. Działka jest zabudowana budynkiem szkoły i budynkiem gospodarczym. Teren płaski. W miejscu planowanej lokalizacji miasteczka rowerowego znajduje się zieleń niska.
c) Założenia projektowe przewidują wykonanie:
- Nawierzchni asfaltowej;
- Oznakowanie pionowe MOBILNE i poziome MALOWANE;
- Elementy małej architektury;
- Malowanie gier podwórkowych;
- Rowerowy tor przeszkód;
- Zagospodarowanie terenu.
2) Wykonanie przejścia dla pieszych w miejscowości Kamień:
a) Opracowanie dokumentacji projektowej
b) Wyznaczenie miejsca przejścia dla pieszych
c) Oznakowanie pionowe i poziome.
3) Wykonanie wyniesionego przejścia dla pieszych w miejscowości Łaziska:
a) Opracowanie dokumentacji projektowej
b) Wyznaczenie miejsca przejścia dla pieszych
c) Oznakowanie pionowe i poziome.
4) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa - opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – załącznik nr 1 do SWZ, w skład którego wchodzi:
- Dokumentacja projektowa wraz z rysunkami;
- Specyfikacja Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR)
- Przedmiary robót (pomocniczo).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2023-10-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |