Roboty zduńskie w lokalach zarządzanych przez KZGM w Katowicach
KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00443225
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00443225/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-13 11:38
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-352492b3-69aa-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6342697680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00443225 z dnia 2023-10-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty zduńskie w lokalach zarządzanych przez KZGM w Katowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241031620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Michała Grażyńskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-126
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kzgm.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kzgm.katowice.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty zduńskie w lokalach zarządzanych przez KZGM w Katowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-352492b3-69aa-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00443225
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
na podstawie art. 305 pkt 1 ustawy Pzp (Dz. U. 2023, poz. 1605 ze zm.) – zwanej dalej ustawą w związku zaistnieniem okoliczności, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7- zgodnie z którym Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, w przypadku udzielenia w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
W postępowaniu nr NZ.231.066.2022 (ogłoszenie nr 2022/BZP 00335672/01 z dnia 2022-09-06) zastrzeżono udzielenie zamówień, które polegać będą na powtórzeniu podobnych robót budowlanych.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.231.083.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 53217,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Część 1 obejmuje roboty zduńskie w lokalach znajdujących się w budynkach administrowanych przez Oddziały Eksploatacji Budynków 1, 2 i 3 (OEB 1, 2, 3),2) Część 2 obejmuje roboty zduńskie w lokalach znajdujących się w budynkach administrowanych przez Oddziały Eksploatacji Budynków 4, 5 i 6 (OEB 4, 5, 6).
3) Roboty zduńskie dla każdej z części będą realizowane w następujących ilościach:
1) Postawieniu pieca stałopalnego ceramicznego A-1 o kubaturze 0,74 m3 (w oparciu o KNR 2- 02 1301-01) - 1 szt.
2) Postawieniu pieca pokojowego w ramie o kubaturze ok. 0,5m3 (kalkulacja własna) - 1 szt.
3) Przebudowie pieców licowanych kaflami o kubaturze do 0,74m3 (w oparciu o KNR 4-01 1001-05) - 1 szt.
4) Przebudowie trzonu kuchennego o 2 ścianach licowanych kaflami prostokątnymi o kubaturze 0,46 m3 (w oparciu o KNR 4-01 1003-01) - 1 szt.
5) Postawieniu trzonu kuchennego typu K-O2 o kubaturze 0,46 m3 (w oparciu o KNR 2-02 1304- 02) – 1 szt.
6) Wykonanie fundamentów pod piec (kalkulacja własna)– 1 kpl;
7) Rozbiórka pieców licowanych kaflami w oparciu o KNR 4-01 1011-02 – 3,25 m3.
8) Uzupełnienie podłogi w nawiązaniu do istniejącej – wykonanie wylewki, ułożenie płyt osb, ułożenie wykładziny podłogowej z listwami w miejscu wyburzenia pieca – 1 m2.
9) Uzupełnienie tynków zwykłych (w oparciu o KNR 3 0602-01) – 1 m2.
10) Przetarcie istniejących tynków w obrębie pieców (w oparciu o KNR 4-01 0713-01) – 1 m2.
Wskazane powyżej ilości dla poszczególnych pozycji mają charakter orientacyjny i mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb Zamawiającego.
4) Realizacja zamówienia dla każdej części będzie się odbywała na podstawie pojedynczych zleceń wykonania robót zduńskich wystawianych zgodnie z potrzebami Zamawiającego, a rozliczana powykonawczo na podstawie cen jednostkowych ustalonych podczas negocjacji i ilości wykonanych i odebranych robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262630-6 - Wznoszenie pieców
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42214100-0 - Piece kuchenne
42390000-6 - Części palników, palenisk lub pieców
4.5.5.) Wartość części: 26608,51 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 obejmuje roboty zduńskie w lokalach znajdujących się w budynkach administrowanych przez Oddziały Eksploatacji Budynków 4, 5 i 6 (OEB 4, 5, 6).3) Roboty zduńskie dla każdej z części będą realizowane w następujących ilościach:
1) Postawieniu pieca stałopalnego ceramicznego A-1 o kubaturze 0,74 m3 (w oparciu o KNR 2- 02 1301-01) - 1 szt.
2) Postawieniu pieca pokojowego w ramie o kubaturze ok. 0,5m3 (kalkulacja własna) - 1 szt.
3) Przebudowie pieców licowanych kaflami o kubaturze do 0,74m3 (w oparciu o KNR 4-01 1001-05) - 1 szt.
4) Przebudowie trzonu kuchennego o 2 ścianach licowanych kaflami prostokątnymi o kubaturze 0,46 m3 (w oparciu o KNR 4-01 1003-01) - 1 szt.
5) Postawieniu trzonu kuchennego typu K-O2 o kubaturze 0,46 m3 (w oparciu o KNR 2-02 1304- 02) – 1 szt.
6) Wykonanie fundamentów pod piec (kalkulacja własna)– 1 kpl;
7) Rozbiórka pieców licowanych kaflami w oparciu o KNR 4-01 1011-02 – 3,25 m3.
8) Uzupełnienie podłogi w nawiązaniu do istniejącej – wykonanie wylewki, ułożenie płyt osb, ułożenie wykładziny podłogowej z listwami w miejscu wyburzenia pieca – 1 m2.
9) Uzupełnienie tynków zwykłych (w oparciu o KNR 3 0602-01) – 1 m2.
10) Przetarcie istniejących tynków w obrębie pieców (w oparciu o KNR 4-01 0713-01) – 1 m2.
Wskazane powyżej ilości dla poszczególnych pozycji mają charakter orientacyjny i mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb Zamawiającego.
4) Realizacja zamówienia dla każdej części będzie się odbywała na podstawie pojedynczych zleceń wykonania robót zduńskich wystawianych zgodnie z potrzebami Zamawiającego, a rozliczana powykonawczo na podstawie cen jednostkowych ustalonych podczas negocjacji i ilości wykonanych i odebranych robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262630-6 - Wznoszenie pieców
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42390000-6 - Części palników, palenisk lub pieców
42214100-0 - Piece kuchenne
4.5.5.) Wartość części: 26608,51 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 30897,19 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa Zakład Zduński Zbigniew Gola
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542564979
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 30897,19 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 30897,19 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa Zakład Zduński Zbigniew Gola
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542564979
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 30897,19 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-10-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |