Wymiana poszycia dachu wraz z dociepleniem kominów i montażem instalacji odgromowej na „Trójbudynku” w Ogrodzieńcu

Gmina Ogrodzieniec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00443721
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00443721/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-13 13:04
Lokalizacja
Ogrodzieniec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1d65618e-32a5-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6492275822
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty remontowe i renowacyjneMontaż konstrukcji metalowychWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00443721 z dnia 2023-10-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana poszycia dachu wraz z dociepleniem kominów i montażem instalacji odgromowej na „Trójbudynku” w Ogrodzieńcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ogrodzieniec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258842

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 25

1.5.2.) Miejscowość: Ogrodzieniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-440

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@ogrodzieniec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ogrodzieniec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1d65618e-32a5-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana poszycia dachu wraz z dociepleniem kominów i montażem instalacji odgromowej na „Trójbudynku” w Ogrodzieńcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d65618e-32a5-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00443721

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00060014/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Wymiana poszycia dachu wraz z dociepleniem kominów i montażem instalacji odgromowej na „Trójbudynku” w Ogrodzieńcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00341595

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.12.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 289941,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wymiany pokrycia dachowego wraz
z przebudową części więźby dachowej, dociepleniem kominów i montażem instalacji odgromowej na „Trójbudynku” w Ogrodzieńcu.
Uwaga:
• Pokrycie dachu należy wykonać z blachy powlekanej;
• System odwodnienia i obróbki blacharskie mają zostać wykonane z blachy powlekanej;
• Podczas prowadzenia robót w okresie jesienno-zimowym, dach należy odpowiednio zabezpieczyć przed przeciekaniem/zaleganiem śniegu oraz nadmiernym ubytkiem ciepła z budynku.
2. Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dokumentacji i przedmiarze (Załącznik nr 7 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zamierzał sfinansować część zakresu prac objętego zamówieniem z zewnętrznych środków publicznych. Na dzień unieważnienia (dn. 14.09.2023 r.), środki te nie zostały Zamawiającemu przyznane.
Możliwość unieważnienia postępowania na w/w podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu (Sekcja VI pkt 6.7.).

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 982567,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1313554,16 PLN

2023-10-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane