CP-24-1208/2023/UE - Usługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów dla elektroradiologów w ramach projektu finansowanego ze środków EFS w ramach POWER 2014-2020
CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00443763
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-13 13:12
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1180183740
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacji medycznejUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
Wykonawcy
5 przyznanych
TECH2MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBusko-Zdrój, PL
232 000 PLNŚLĄSKA IZBA LEKARSKAKatowice, PL
328 000 PLNTECH2MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBusko-Zdrój, PL
232 000 PLNTECH2MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBusko-Zdrój, PL
232 000 PLNTECH2MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBusko-Zdrój, PL
232 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.