Adaptacja nowej siedziby Ambasady RP w Abu Zabi (formuła "projektuj i buduj")
Ambasada RP w Abu Zabi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00443875
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00443875/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-13 13:32
- Lokalizacja
- Abu Zabi, AE
- Kraj zamawiającego
- AE
- ID przetargu
- ocds-148610-3eae963c-69b5-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- brak
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00443875 z dnia 2023-10-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja nowej siedziby Ambasady RP w Abu Zabi (formuła "projektuj i buduj")
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Abu Zabi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: brak
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Delma 13/ Karama 14
1.5.2.) Miejscowość: Abu Zabi
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-34
1.5.5.) Kraj: Zjedn.Emiraty Arabskie
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: abudhabi.amb.administracja@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/zea
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.gov.pl/zea1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja nowej siedziby Ambasady RP w Abu Zabi (formuła "projektuj i buduj")2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3eae963c-69b5-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00443875
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00146405/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Adaptacja nowej siedziby Ambasady RP w Abu Zabi” (formuła ,,projektuj i buduj’’)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 5 382 000 EUR dla robót budowlanych
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AMB.AZABI.270.03.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 7666764 AED
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowej obejmuje przygotowanie:
• Koncepcji Wielobranżowej przedstawiającej m.in. opracowanie dokumentacji koncepcji architektonicznej: rzuty, przekroje wraz z ogólną specyfikacją techniczną oraz opracowanie dokumentacji koncepcji w zakresie instalacji — opracowanie głównych założeń instalacyjnych w odniesieniu do wentylacji i klimatyzacji oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji elektrycznych i okablowania teletechnicznego, systemów zabezpieczenia technicznego (w tym ppoż) wraz z rekomendacją wariantów i ogólną specyfikacją ich wykonania;
• Projektu rozbiórek;
• Projektu Budowlano-Wykonawczego, w tym m.in. opracowanie dokumentacji opisowej, opracowanie projektu architektonicznego: rzuty, przekroje i detale, opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie instalacji i opracowanie dokumentacji projektowej wnętrz;
Planowany zakres robót budowlanych obejmuje przede wszystkim:
• Demontaż elementów i rozwiązań wprowadzonych przez poprzedniego najemcę w celu potwierdzenia lokalizacji istniejących instalacji wykorzystywanych na potrzeby adaptacji powierzchni najmu;
• Wykonanie robót budowlanych z zakresu m.in. ścian, sufitów, posadzek, drzwi i okien wewnętrznych (w tym ścian i drzwi antywłamaniowych, ścian i okienek konsularnych kuloodpornych);
• Wykonanie robót budowlanych z zakresu instalacyjnego m.in. systemu wentylacji
i klimatyzacji, instalacji elektrycznych, instalacji teletechnicznych, instalacji ppoż.;
• Wykonanie instalacji systemów zabezpieczenia technicznego i okablowania strukturalnego z zasilaniem dedykowanym (w tym systemu kontroli dostępu (KD), systemu telewizji dozorowej (STD), systemu sygnalizacji włamania i napadu (SSWIN), systemu klucza generalnego (SKG) z depozytorem kluczy, systemu wideo-domofonowego);
• Dostawę i montaż mebli wbudowanych i ruchomych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45431000-7 - Kładzenie płytek
45431100-8 - Kładzenie terakoty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAKSTYLO INTERIORS LLC
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0
7.3.3) Ulica: 301, A-block, Bu shaqer Building, Al Garhoud
7.3.4) Miejscowość: Dubaj
7.3.7.) Kraj: Zjedn.Emiraty Arabskie
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7666764 AED
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2023-10-02 do 2024-03-29| 2023-10-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |