Inwestycja w infrastrukturę turystyczną i sportową w Gminie Ogrodzieniec oraz budowa budynku sanitarnego z sauną miejską
Gmina Ogrodzieniec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00443956
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00443956/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-13 13:49
- Lokalizacja
- Ogrodzieniec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0a627484-47f8-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6492275822
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00443956 z dnia 2023-10-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Inwestycja w infrastrukturę turystyczną i sportową w Gminie Ogrodzieniec oraz budowa budynku sanitarnego z sauną miejską
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ogrodzieniec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258842
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 25
1.5.2.) Miejscowość: Ogrodzieniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-440
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: +(48) 32 67 09 713
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@ogrodzieniec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ogrodzieniec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0a627484-47f8-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Inwestycja w infrastrukturę turystyczną i sportową w Gminie Ogrodzieniec oraz budowa budynku sanitarnego z sauną miejską2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a627484-47f8-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00443956
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00060014/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Inwestycja w infrastrukturę turystyczną i sportową w Gminie Ogrodzieniec w sercu Jury szansą na rozwój bazy aktywnego czasu wolnego dla mieszkańców oraz turystów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00376611
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.18.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4695059,35 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest „Inwestycja w infrastrukturę turystyczną i sportową w Gminie Ogrodzieniec w sercu Jury szansą na rozwój bazy aktywnego czasu wolnego dla mieszkańców oraz turystów” oraz budowa sauny w ramach zadania pn.: „Budowa boiska do plażowej piłki siatkowej, pumptrucka oraz budynku sanitarnego z sauną miejską w Ogrodzieńcu”.
4.2. Opis przedmiotu zamówienia:
Wykonanie:
- budynku sanitarno-technicznego,
- sauny w ciągu budynków sanitarno-technicznych,
- brodzika z zestawem urządzeń zabawowych,
- technologii uzdatniania wody, rurociągi technologiczne, pompy, szafa zasilająca, koryto
przelewowe, zbiorniki przelewowe,
- zbiornika na nieczystości ciekłe z technologii uzdatniania wody basenowej,
- zbiornika na nieczystości ciekłe z budynku socjalno-technicznego (ścieki bytowe),
- natrysków zewnętrznych,
- brodzika wejściowego (nogomyjka),
- nawierzchni utwardzonej z kostki betonowej,
- nawierzchni utwardzonej pod parking z kostki betonowej ażurowej,
- nawierzchni utwardzonej pod drogę dojazdową do parkingu,
- zieleni urządzonej,
- małej architektury (leżaki, kosze parasole),
- monitoringu zgodnie z projektem z możliwością rozbudowy o 4 kolejne kamery (monitoring z funkcją archiwizacji materiałów dowodowych przez 30 dni).
- placu zabaw.
Załączniki:
- Projekt budowlany - przebudowa brodzika w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym Krępa w Ogrodzieńcu - data opracowania: lipiec 2021r.
- Projekt wykonawczy - przebudowa brodzika w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym Krępa w Ogrodzieńcu - data opracowania: lipiec 2021r.
- Projekt budowlany zamienny do projektu budowlanego zatwierdzonego pozwoleniem na budowę - decyzja nr RDPB-001442/21 z dnia 18.11.2021r. - wydane przez Starostę Zawierciańskiego - data opracowania: wrzesień 2022r.
- Projekt budowlany zamienny nr B.621.20.02 - Ochrona ekosystemów Ośrodka Krępa wraz z budową infrastruktury edukacyjnej i turystycznej zapobiegającej nadmiernej presji turystycznej - data opracowania: marzec 2022r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8156883,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8900000,00 PLN
| 2023-10-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |