Dystrybucja energii elektrycznej do punktów poboru Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wola
Miasto Stołeczne Warszawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00101565
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00101565/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-12 14:12
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0ac805ea-94d3-4482-a5a3-6dd4a99b4538
- Identyfikator
- 5272204564
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00101565 z dnia 2025-02-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dystrybucja energii elektrycznej do punktów poboru Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wola
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa
1.3.) Oddział zamawiającego: Ośrodek Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Wola
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013083214
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Esperanto 5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-049
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 226367045
1.5.8.) Numer faksu: 226367045
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@osirwola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sport.um.warszawa.pl/waw/osir-wola
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dystrybucja energii elektrycznej do punktów poboru Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wola2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ac805ea-94d3-4482-a5a3-6dd4a99b4538
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00101565
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00024364/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Dystrybucja energii elektrycznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt. 7 w trybie zamówienia z wolnej ręki. Z uwagi iż, E.ON został wyznaczony decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki z dnia 29 czerwca 2007 r. do pełnienia funkcji OSD (Operatora Systemu Dystrybucyjnego) na okres od 1 lipca 2007 r. do 31 grudnia 2025 r. Obszar działania OSD wynika z udzielonej temu Przedsiębiorcy koncesji na dystrybucję energii elektrycznej z dnia 29 maja 2007 r. Nr DEE/41/13824/W/2/2007/BT ze zm., tj. dystrybucja energii elektrycznej sieciami własnymi zlokalizowanymi na obszarze m. in. miasta stołecznego Warszawy. Zatem usługa dystrybucji energii elektrycznej może być świadczona wyłącznie przez jednego wykonawcę - właściciela sieci dystrybucyjnej, do której przyłączone są obiekty Zamawiającego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPD. 26.2.5.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 677006,09 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot udzielanego zamówienia obejmuje sukcesywne świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do punktów poboru Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wola.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 832717,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 832717,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 832717,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STOEN OPERATOR SPÓŁKA Z.O O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252386094
7.3.3) Ulica: PIĘKNA 46
7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA
7.3.5) Kod pocztowy: 00-672
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 832717,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-02-01 do 2026-01-31| 2025-02-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |