„Przebudowa dróg powiatowych nr 1762B, 1771B i 1717B na terenie powiatu siemiatyckiego”

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W SIEMIATYCZACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00444653
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00444653/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-16 08:21
Lokalizacja
Siemiatycze, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3076340e-636a-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5441300171
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógInstalowanie znaków drogowychRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychPrzygotowanie terenu pod budowę

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00444653 z dnia 2023-10-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa dróg powiatowych nr 1762B, 1771B i 1717B na terenie powiatu siemiatyckiego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W SIEMIATYCZACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050667410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 253

1.5.2.) Miejscowość: Siemiatycze

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-300

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 856552680

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzdsiemiatycze.org

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdsiemiatycze.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3076340e-636a-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa dróg powiatowych nr 1762B, 1771B i 1717B na terenie powiatu siemiatyckiego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3076340e-636a-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00444653

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00430061

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD1.2610.15.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 1
Przebudowa drogi powiatowej nr 1762B na odcinku od miejscowości Grabarka do drogi powiatowej nr 1771B (Borysowszczyzna)

1. Ogólna charakterystyka robót
Przedmiotem opracowania jest przebudowa drogi powiatowej nr 1762B na odcinku od km: 4+984,70 do km: 6+134,70. Zaplanowano wykonanie nowej nawierzchni z mieszanki mineralnobitumicznej.
1.1 Lokalizacja inwestycji
Przebudowywana droga przebiegająca przez tereny administracyjne powiatu Siemiatyckiego, województwo podlaskie. Odcinek objęty opracowaniem ma długość około 1200.00 mb.
1.2 Charakter obszarów objętych inwestycją
Teren, na którym znajduje się projektowana droga objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W funkcji obiektów projektowanych na w/w działkach nie występują czynniki uciążliwe lub szkodliwe dla otoczenia i środowiska oraz zdrowia użytkowników.
Działki jak i teren do nich przyległy nie znajdują się w granicach wpływów eksploatacji górniczych.
1.3 Zakres projektowanych robót
Projekt ma na celu poprawę bezpieczeństwa i komfortu jazdy wszystkich użytkowników przedmiotowych drogi oraz zapewnić pożądany stan nawierzchni jezdni.
Poprawiony zostanie stan techniczny dróg poprzez wzmocnienie istniejącej konstrukcji nawierzchni.
W zakres prac projektowych wchodzi:
‒ Wykonanie robót ziemnych,
‒ Wyprofilowanie i wzmocnienie istniejącej podbudowy oraz wykonanie nawierzchni jezdni
z mieszanki mineralno-bitumicznej,
‒ Wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.
Obszar oddziaływania przedmiotowej inwestycji mieści się w całości na działkach przeznaczonych pod pas drogowy.

ZADANIE 2
Przebudowa odcinków dróg powiatowych nr 1771B i 1717B na terenie gminy Nurzec Stacja

1. Ogólna charakterystyka robót
Przedmiotem opracowania jest przebudowa drogi powiatowej nr 1762B na odcinku od km: 6+134,70 do km: 7+353,21 Zaplanowano wykonanie nowej nawierzchni z mieszanki mineralnobitumicznej.
1.1 Lokalizacja inwestycji
Przebudowywana droga przebiegająca przez tereny administracyjne powiatu Siemiatyckiego, województwo podlaskie. Odcinek objęty opracowaniem ma długość około 1200.00 mb.
1.2 Charakter obszarów objętych inwestycją
Teren, na którym znajduje się projektowana droga objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W funkcji obiektów projektowanych na w/w działkach nie występują czynniki uciążliwe lub szkodliwe dla otoczenia i środowiska oraz zdrowia użytkowników. Działki jak i teren do nich przyległy nie znajdują się w granicach wpływów eksploatacji górniczych.
1.3 Zakres projektowanych robót
Projekt ma na celu poprawę bezpieczeństwa i komfortu jazdy wszystkich użytkowników przedmiotowych drogi oraz zapewnić pożądany stan nawierzchni jezdni. Poprawiony zostanie stan techniczny dróg poprzez wzmocnienie istniejącej konstrukcji nawierzchni.
W zakres prac projektowych wchodzi:
‒ Wykonanie robót ziemnych,
‒ Wyprofilowanie i wzmocnienie istniejącej podbudowy oraz wykonanie nawierzchni jezdni
z mieszanki mineralno-bitumicznej,
‒ Wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.
Obszar oddziaływania przedmiotowej inwestycji mieści się w całości na działkach przeznaczonych pod pas drogowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z obowiązującymi wymaganiami programu „Polski Ład”, niniejsze postępowanie nie może być realizowane w formie podziału na dwa zadania.
2023-10-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane