Budowa drogi gminnej klasy L od ronda na ul. Bocheńskiej do ul. Przemysłowej w msc. Gdów w km 0+000,00 - 1+233,01 – roboty, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp

Gmina Gdów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00444717
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00444717/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-16 08:44
Lokalizacja
Gdów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f1eb0706-5ba4-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6831006563
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

INSTBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdów, PL · lot 0
401 243,42 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00444717 z dnia 2023-10-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej klasy L od ronda na ul. Bocheńskiej do ul. Przemysłowej w msc. Gdów w km 0+000,00 - 1+233,01 – roboty, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gdów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555996

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 40

1.5.2.) Miejscowość: Gdów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-420

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gdow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gdow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi gminnej klasy L od ronda na ul. Bocheńskiej do ul. Przemysłowej w msc. Gdów w km 0+000,00 - 1+233,01 – roboty, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1eb0706-5ba4-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00444717

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Podstawa prawna zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki:
Art. 305 pkt 1 oraz art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.

Podstawa faktyczna zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie, o którym mowa w niniejszym zaproszeniu, to zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych w okresie do 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego. Zamówienie to zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego z postępowania znak NZPI-IV.271.ZP-21.2022, jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego oraz jego całkowita wartość została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP-IV.271.ZP-20.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Budowa drogi gminnej klasy L od ronda na ul. Bocheńskiej do ul. Przemysłowej w msc. Gdów w km 0+000,00 - 1+233,01 – roboty, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp”
w zakresie m.in.:
- robót przygotowawczych i robót ziemnych,
- wzmocnienia podbudowy drogi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa INSTBUD Stanisław Boguta Sp. J.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6832050129

7.3.4) Miejscowość: Nieznanowice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-420

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 401243,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

2023-10-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane