zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania pod nazwą „Modernizacja części kompleksu szkolnego Zespołu Szkół Mechanicznych w Radziejowie - warsztaty

Powiat Radziejowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00447698
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00447698/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-07 08:16
Lokalizacja
Radziejów, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6c87c6d7-288a-11ef-a458-c2a7c3d67e03
Identyfikator
8891491327
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolnePrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówRoboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

KA-BO BORKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAWłocławek, PL · lot 0
3 894 100 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00447698 z dnia 2024-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania
pod nazwą „Modernizacja części kompleksu szkolnego Zespołu Szkół Mechanicznych w Radziejowie - warsztaty

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Radziejowski

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Radziejowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910869966

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 17

1.5.2.) Miejscowość: Radziejów

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-200

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@radziejow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.radziejow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/radziejow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania
pod nazwą „Modernizacja części kompleksu szkolnego Zespołu Szkół Mechanicznych w Radziejowie - warsztaty

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c87c6d7-288a-11ef-a458-c2a7c3d67e03

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00447698

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028487/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja części kompleksu Zespołu Szkół Mechanicznych w Radziejowie - warsztaty

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00362150

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Or.VII.272.2.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania pod nazwą „Modernizacja części kompleksu szkolnego Zespołu Szkół Mechanicznych w Radziejowie - warsztaty ”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno-Użytkowy – stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz jego załączniki i załącznik nr 8 do SWZ.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
Uzyskanie wszelkich niezbędnych i wymaganych przepisami prawa dokumentów, uzgodnień,
(w tym mapy do celów projektowych, zgody na wycinkę drzew), wykonanie ekspertyz, pomiarów i badań koniecznych do prawidłowej realizacji prac projektowych, wraz z uiszczeniem opłat z tym związanych;
Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dla skrzydła E i F w zakresie wszystkich branż zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym, ( koncepcję programowo-przestrzenną, dokumentację techniczną remontu z podziałem na branże: architektoniczną, konstrukcyjną, sanitarną, elektryczną, projekt aranżacji wnętrz, przedmiary i kosztorysy dla każdej branży robót) dla zadania pod nazwą „Modernizacja części kompleksu szkolnego Zespołu Szkół Mechanicznych w Radziejowie - warsztaty ” .
Sporządzenie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego budynku;
Sporządzenie planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (plan BIOZ);
Wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji projektowej;
Przeniesienie praw autorskich zgodnie z §14 umowy oraz sprawowanie nadzoru autorskiego;
Wykonanie dokumentacji powykonawczej budynku i przekazanie jej Zamawiającemu

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

45000000-7 - Roboty budowlane

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2337000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5284317,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3894100 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KA-BO BORKOWSKI Spółka Komandytowa

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: TAR-BUD Jacek Targański

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8883153633

7.3.4) Miejscowość: Włocławek

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3894100 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-31
2024-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane