Modernizacja pomieszczeń w budynku WTiICh przy al. Piastów 42 w Szczecinie

ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00101673
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00101673/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-12 14:36
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc02629d-5e75-4e93-83ad-7c4208f2acc0
Identyfikator
8522545056
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ SZYŁOWGRYFINO, PL · lot 0
138 604,64 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00101673 z dnia 2025-02-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pomieszczeń w budynku WTiICh przy al. Piastów 42 w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320588161

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Piastów 17

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-310

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@zut.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zut.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Nauka i edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja pomieszczeń w budynku WTiICh przy al. Piastów 42 w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc02629d-5e75-4e93-83ad-7c4208f2acc0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00101673

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Rekomendowane do udzielenia Roboty Dodatkowe stanowią powtórzenie robót budowlanych podobnych (lub takich samych) do robót opisanych w następujących częściach przedmiarów robót stanowiących załączniki do specyfikacji warunków zamówienia z dnia 31.07.2024 r. (zwaną dalej SWZ), w oparciu o którą przeprowadzono postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Modernizacja pomieszczeń dziekanatu WTiICh przy al. Piastów 42 w Szczecinie”, w wyniku którego zawarto Umowę nr 61/ATT-10/P/2024.

Wskazane Roboty Dodatkowe dotyczą tego samego obiektu, w którym są wykonywane Roboty Podstawowe.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/WTiICh/1312/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Wykonawca zobowiązuje się wykonać dla Zamawiającego:
1) roboty budowlane polegające na modernizacji pomieszczeń/sal nr 13 i 113 w budynku Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej przy al. Piastów 42 w Szczecinie, obejmującą
m. in.: montaż posadzek, szpachlowanie i malowanie pomieszczeń, montaż grzejników i instalacji c.o. oraz wod.-kan. w modernizowanych pomieszczeniach, montaż instalacji elektrycznej, roboty rozbiórkowe;
2) Inne świadczenia określone Umową (w tym Dokumentacją Techniczno-Opisową), w tym
w szczególności:
a) Objąć teren budowy na czas realizacji Robót, odpowiednio go przygotować, zabezpieczyć i utrzymywać;
b) Pozyskać, nabyć i dostarczyć na teren budowy wyroby, materiały i urządzenia budowlane;
c) Dobrać, skierować do wykonania Robót oraz utrzymywać przez cały okres ich realizacji odpowiedni Personel Wykonawczy, w tym personel kierowniczy o rodzaju i kwalifikacjach wskazanych w § 7 ust. 2 Umowy;
d) Wykonać roboty związane z usunięciem odpadów pochodzących z rozbiórki z terenu budowy i ich zagospodarowaniem (wywóz z terenu budowy, składowanie na wysypisku, utylizacja, itp.), stosownie do wymogów Dokumentacji Opisowej Robót oraz przepisów prawa obowiązujących w tym zakresie;
e) Przeprowadzić wymagane pomiary, testy i sprawdzenia wbudowanych czy w inny sposób zamontowanych, w wykonaniu Robót, urządzeń budowlanych;
f) Przygotować dokumentację powykonawczą;
g) Udzielić Zamawiającemu gwarancji wykonanych w ramach Umowy Robót, jak również wbudowanych, zainstalowanych lub w inny sposób zastosowanych w wykonaniu Robót wyrobów, materiałów i urządzeń budowlanych;
h) Usuwać wszystkie wady i usterki z tytułu udzielonej gwarancji oraz w ramach odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Andrzejem Szyłowem, prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą: FBR „BRUKPOL-2” Andrzej Szyłow

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8581272950

7.3.3) Ulica: Żabnica ul. Długa 12B

7.3.4) Miejscowość: Gryfino

7.3.5) Kod pocztowy: 74-100

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 138604,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-02-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane