DOSTAWA OLEJU NAPĘDOWEGO GRZEWCZEGO W SEZONIE ZIMOWYM 2023/2024
Gmina Jastrzębia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00445705
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-16 13:12
- Lokalizacja
- Jastrzębia, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7962942660
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej opałowy
Wykonawcy
3 przyznane
TERM-OIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
201 600 PLNTERM-OIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
201 600 PLNTERM-OIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
55 440 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.