Remont drogi gminnej ul. Alejowa w Łaskarzewie w km 0+000,00 – 0+215,50 Miasto Łaskarzew, Powiat garwoliński

Gmina Miasto Łaskarzew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00445805
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00445805/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-16 13:37
Lokalizacja
Łaskarzew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b571750-4654-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8262189095
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ PIWOŃSKIGarwolin, PL · lot 0
623 179,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00445805 z dnia 2023-10-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej ul. Alejowa w Łaskarzewie w km 0+000,00 – 0+215,50 Miasto Łaskarzew, Powiat garwoliński

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Łaskarzew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582180

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek Duży im. J. Piłsudskiego 32

1.5.2.) Miejscowość: Łaskarzew

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-450

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 256845250

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@miastolaskarzew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastolaskarzew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miastolaskarzew.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej ul. Alejowa w Łaskarzewie w km 0+000,00 – 0+215,50 Miasto Łaskarzew, Powiat garwoliński

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b571750-4654-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00445805

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00137764/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont drogi gminnej ul. Alejowa w Łaskarzewie w km 0+000,00 – 0+215,50 Miasto Łaskarzew, Powiat garwoliński

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00371827

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 540406,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą „Remont drogi gminnej ul. Alejowa w Łaskarzewie w km 0+000,00 – 0+215,50 Miasto Łaskarzew, Powiat garwoliński”, realizowanego w ramach Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg oraz Instrumentu Wsparcia Zadań Ważnych dla Równomiernego Rozwoju Mazowsza . Zadanie polega na wykonaniu remontu ulicy Alejowej na odcinku od ul. Rynek Duży im. J. Piłsudskiego do ulicy ks. Ściegiennego w Łaskarzewie. Roboty budowlane obejmować będą remont nawierzchni jezdni, remont chodników i zjazdów oraz nasadzenia nowych drzew.

Zakres robót obejmuje między innymi:
ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE
• Roboty pomiarowe przy robotach ziemnych;
• Wycinka drzew o śr. od 0,16m do 0,45m;
• Mechaniczne karczowanie pni;
• Wywóz karpiny;
• Wywóz dłużyc;
• Frezowanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych;
• Mechaniczne rozebranie podbudowy z gruntu stabilizowanego;
• Rozebranie krawężnika;
• Rozebranie chodnika i zjazdów;
• Rozebranie studni kanalizacji deszczowej z przykanalikami;
• Demontaż oznakowania pionowego;
• Wywóz gruzu spryzmowanego oraz destruktu
PODBUDOWA
• Wykonanie i zagęszczenie mechaniczne podłoża;
• Stabilizacja gruntu cementem;
• Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o frakcji 0-31,5 mm;
• Ustawienie opornika drogowego wymiarach 25x12 cm na ławie betonowej z oporem;
• Ustawienie krawężnika drogowego najazdowego wymiarach 25x15 cm na ławie betonowej z oporem;
• Ustawienie obrzeży betonowych wymiarach 30x8 cm na podsypce cementowo - piaskowej
NAWIERZCHNIA
• Skropienie emulsją asfaltową nawierzchni drogowych;
• Wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego;
• Skropienie asfaltem nawierzchni drogowych;
• Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego;
ODWODNIENIE
• Wykonanie robót ziemnych;
• Wykonanie studzienek ściekowych z gotowych elementów betonowych;
• Ułożenie kanałów rurowych z PEHD, uszczelnianych;
• Zasypanie i zagęszczenie wykopów;
OZNAKOWANIE
• Ustawienie słupków z rur stalowych do znaków drogowych;
• Przymocowanie tablic znaków drogowych;
Roboty wykończeniowe
• Regulacja pionowa studzienek do włazów kanałowych;
• Regulacja pionowa studzienek do włazów kanałowych telekomunikacyjnych;
• Regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych;
• Sadzenie drzew liściastych o obwodzie min. 10cm z obróbką miejsca sadzenia palisadą w okręgu.
Ilość poszczególnych robót podana jest w przedmiarze robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 623179,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 897802,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 623179,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TECH – BUDOWA Tomasz Piwoński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8262135337

7.3.3) Ulica: ul. gen. Józefa Bema 48

7.3.4) Miejscowość: Garwolin

7.3.5) Kod pocztowy: 08-400

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 623179,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie realizowane w ramach Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg oraz Instrumentu Wsparcia Zadań Ważnych dla Równomiernego Rozwoju Mazowsza
2023-10-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane