Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Kozłowo dz. nr ewid. 591 oraz w miejscowości Gołębiewo dz.nr ewid. 168
GMINA KOZŁOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00445957
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00445957/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-16 14:10
- Lokalizacja
- Kozłowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e06bf9c-560c-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 9840209741
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00445957 z dnia 2023-10-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Kozłowo dz. nr ewid. 591
oraz w miejscowości Gołębiewo dz.nr ewid. 168
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZŁOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742994
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mazurska 3
1.5.2.) Miejscowość: Kozłowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-124
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 896250833
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kozlowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozlowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kozlowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Kozłowo dz. nr ewid. 591oraz w miejscowości Gołębiewo dz.nr ewid. 168
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e06bf9c-560c-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00445957
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00017128/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Kozłowo dz. nr ewid. 591 oraz w miejscowości Gołębiewo dz.nr ewid. 168
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00401034
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGT.ZP.271.8.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1196748,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia cz. I - Przebudowa drogi gminnej działka nr 591 obręb Kozłowo w m. Kozłowo.Szczegółowo zakres i sposób wykonania robót określają:- Dokumentacja projektowa, ( w przypadku drogi dz.591 w m. Kozłowo składa się z 2 opracowań)
- Specyfikacje techniczne, ( w przypadku drogi dz.591 w m. Kozłowo składa się z 2 opracowań)
- Przedmiar robót ( należy traktować go pomocniczo przy dokonywaniu wyceny)
stanowiące załącznik nr 7 do SWZ
Obowiązkiem Wykonawcy będzie zapewnienie obsługi geodezyjnej przez cały okres trwania zamówienia. Przed przystąpieniem do wykonywania prac uprawniony geodeta wskaże znaki graniczne działek na których będą prowadzone prace oraz wytyczy przebieg projektowanej drogi zgodnie z obowiązującymi przepisami , a po wykonaniu prac Wykonawca dostarczy Zamawiającemu mapę powykonawczą (min. 3 egz.) z zaznaczeniem przebudowanego odcinka drogi, potwierdzonego przez uprawnionego geodetę (do terminu odbioru robót. )
Sposób prowadzenia prac przez Wykonawcę musi zapewnić stały przejazd mieszkańcom w trakcie wykonywania prac oraz poniesienia wszelkich kosztów związanych z zabezpieczeniem terenu przebudowywanych odcinków dróg, utrzymaniem w należytym stanie technicznym oznakowania robót, zorganizowania zaplecza budowy oraz pokrycia ewentualnych szkód powstałych w czasie realizacji zadania na skutek działań Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 484326,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia cz. II jest - Przebudowa drogi gminnej na działce nr 168 obręb Wierzbowo w m. Gołębiewo.Szczegółowo zakres i sposób wykonania robót określają:- Dokumentacja projektowa,
- Specyfikacje techniczne,
- Przedmiar robót ( należy traktować go pomocniczo przy dokonywaniu wyceny)
stanowiące załącznik nr 7 do SWZ
Obowiązkiem Wykonawcy będzie zapewnienie obsługi geodezyjnej przez cały okres trwania zamówienia. Przed przystąpieniem do wykonywania prac uprawniony geodeta wskaże znaki graniczne działek na których będą prowadzone prace oraz wytyczy przebieg projektowanej drogi zgodnie z obowiązującymi przepisami , a po wykonaniu prac Wykonawca dostarczy Zamawiającemu mapę powykonawczą (min. 3 egz.) z zaznaczeniem przebudowanego odcinka drogi, potwierdzonego przez uprawnionego geodetę (do terminu odbioru robót. )
Sposób prowadzenia prac przez Wykonawcę musi zapewnić stały przejazd mieszkańcom w trakcie wykonywania prac oraz poniesienia wszelkich kosztów związanych z zabezpieczeniem terenu przebudowywanych odcinków dróg, utrzymaniem w należytym stanie technicznym oznakowania robót, zorganizowania zaplecza budowy oraz pokrycia ewentualnych szkód powstałych w czasie realizacji zadania na skutek działań Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 987675,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 311376,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 397158,71 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 311376,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wojciech Zgliczyński Zakład Betoniarski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5711002289
7.3.3) Ulica: ul. Grunwaldzka 43
7.3.4) Miejscowość: Działdowo
7.3.5) Kod pocztowy: 13-200
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 311376,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-11-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 894504,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 968970,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 894504,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe STA-BRUK Sobański Paweł, Sobańska Ewa s.c.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9840201917
7.3.3) Ulica: Al. Sprzymierzonych 53
7.3.4) Miejscowość: Nidzica
7.3.5) Kod pocztowy: 13-100
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 894504,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-11-30| 2023-10-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |