Renowacja zabytkowego Dworu Pilińskich w Tarnowcu dzięki odnowieniu i uzupełnieniu tynków, odtworzeniu części składowej - schodów zewnętrznych.

GMINA TARNOWIEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00446083
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00446083/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-16 14:39
Lokalizacja
Tarnowiec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-daa49e6b-4345-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6851602771
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty renowacyjnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

BUDITREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKrosno, PL · lot 0
273 675 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00446083 z dnia 2023-10-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja zabytkowego Dworu Pilińskich w Tarnowcu dzięki odnowieniu i uzupełnieniu tynków, odtworzeniu części składowej - schodów zewnętrznych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TARNOWIEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440399

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 211

1.5.2.) Miejscowość: Tarnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-204

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 134255500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugtarnowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tarnowiec.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia-publiczne.tarnowiec.eu//

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Renowacja zabytkowego Dworu Pilińskich w Tarnowcu dzięki odnowieniu i uzupełnieniu tynków, odtworzeniu części składowej - schodów zewnętrznych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-daa49e6b-4345-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00446083

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00007737/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Renowacja zabytkowego Dwóru Pilińskich w Tarnowcu dzięki odnowieniu i uzupełnieniu tynków, odtworzeniu części składowej - schodów zewnętrznych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00368751

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WG.271.1.14.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 222500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres prac dotyczy wykonania części prac renowacji obiektu zabytkowego – Dworu Pilińskich w Tarnowcu w zakresie w jakimi Gmina Tarnowiec otrzymała dotację z Ministerstwa Kultury a dotyczy:
- wykonanie okładziny schodów zewnętrznych z płyt piaskowca (kolor płyty jak ciosy cokołu), piaskowiec po wykonaniu prac zabezpieczony powłokowo i wgłębnie przed warunkami atmosferycznymi, wykonanie okładziny schodów wraz z pracami przygotowawczymi (przygotowanie powierzchni betonowej, impregnacje, izolacje, wyprawa wyrównawcza, odsłonięcie z warstwy ziemi), zakres prac ujęto w dokumentacji projektowej – Archiforma Architekci i Pracownia Projektowania Architektonicznego Stefan Stempin „Architraw”
- wykonanie zabezpieczenia i odtworzenia tynków sufitu nad wejściem głównym do budynku z uwagi na ich stan techniczny, tynki wykonane są na trzcinie mocowanej na deskowaniu, zakres prac polega na odbiciu tynków, wymianie częściowej deskowania, uzupełnienie tynku, podszpachlowanie, gruntowanie i malowanie,
- wykonanie odwodnienia i odprowadzenia wody opadowej wraz z podłączeniem rur spustowych obiektu zabytkowego – zakres prac ujęto w dokumentacji opracowanej przez Panią mgr inż. Krystynę Witos
- zakres prac obejmuje również prace związane z zakresem prac ale ujęte w pozwoleniach konserwatorskich, programach prac konserwatorskich, pozwoleniu na budowę oraz zatwierdzonych przez Konserwatora Zabytków przedmiarach prac,
- Zakres prac obejmuje również reprezentowanie Zamawiającego przed organami Nadzoru Konserwatorskiego, opracowanie dokumentacji powykonawczej w celu przedłożenia Konserwatorowi, wykonania niezbędnych badań wynikających z pozwoleń, zorganizowanie i koordynowanie odbiorów częściowych i końcowego przez organy Konserwatora Zabytków.
Zamówienie finansowane jest ze środków własnych Gminy Tarnowiec przy dofinansowaniu z środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Ochrona Zabytków 2023 – Wykonawca będzie współpracował z Zamawiającym w celu rozliczenia dotacji udzielonej na prace restauratorskie i konserwatorskie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 273675,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 273675,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 273675,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDITREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6842672051

7.3.3) Ulica: Feliksa Czajkowskiego

7.3.4) Miejscowość: Krosno

7.3.5) Kod pocztowy: 38-400

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 273675,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2023-10-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane