Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiornika i butli

Zespół Opieki Zdrowotnej w Oławie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00101769
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00101769/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-12 15:00
Lokalizacja
Oława, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-08bafa0e-5105-4b49-a2cb-731d5e404657
Identyfikator
9121650658
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Gazy medyczneSprężone powietrzeProdukty farmaceutyczneZbiorniki

Wykonawcy

1 przyznane

AIR PRODUCTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
376 167,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00101769 z dnia 2025-02-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiornika i butli

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Oławie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306816

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ul. K. K. Baczyńskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Oława

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zozolawa.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zozolawa.wroc.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-08bafa0e-5105-4b49-a2cb-731d5e404657

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiornika i butli

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08bafa0e-5105-4b49-a2cb-731d5e404657

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00101769

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00023141

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZOZ/DZP/PN/1/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiornika i butli dla ZOZ w Oławie, ul. Baczyńskiego 1

2. Zamówienie obejmuje swoim zakresem 1 zadanie, w którego zakres wchodzi:
 dostawa specjalistycznym transportem gazów medycznych: tlenu ciekłego, tlenu w butlach, podtlenku azotu w butlach, dwutlenku węgla medycznego i niemedycznego w butlach, argonu,
• dostaw sprężonego powietrza w butlach
• dostawa, montaż i uruchomienie zbiorników na ciekły tlen wraz z oprzyrządowaniem.
• dzierżawą zbiornika na ciekły tlen
• dzierżawa butli
• konserwacja i serwis dzierżawionego zbiornika i butli
• szkolenie pracowników Szpitala w zakresie obsługi urządzeń do gazów medycznych.

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 – opis przedmiotu zamówienia, załącznik Nr 9 – specyfikacja asortymentowo cenowa i załączniki Nr 5, 5a, umowy do SWZ.
4. Ilości zawarte w załączniku Nr 9 są ilościami orientacyjnymi.
5. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości przedmiotu zamówienia bez prawa roszczeń z tego tytułu przez Wykonawcę, z zastrzeżeniem, że Zamawiający wykorzysta nie mniej niż 60% ilości.

4.5.3.) Główny kod CPV: 24111500-0 - Gazy medyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

24113200-1 - Sprężone powietrze

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

44611000-6 - Zbiorniki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 376167,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 376167,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 376167,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Air Products Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260213184

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 376167,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

2025-02-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy