Usługi cateringowe dla uczestników szkoleń i wykładowców w ramach działania „Transfer wiedzy i działalność informacyjna”

PODLASKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W SZEPIETOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00446359
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-10-16 21:47
Lokalizacja
Szepietowo-Wawrzyńce, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7220002217
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłków

Wykonawcy

14 przyznanych

MAŁGORZATA GRYSZKIEWICZKRZYWE 55A, PL
14 392,32 PLN
MENOTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
26 841,6 PLN
MENOTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
13 420,8 PLN
MENOTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
16 776 PLN
MARIUSZ STRZEMIŃSKIHajnówka, PL
12 032,68 PLN
MENOTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
13 420,8 PLN
MENOTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
20 131,2 PLN
MENOTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
16 776 PLN
MAŁGORZATA GRYSZKIEWICZKRZYWE 55A, PL
10 794,24 PLN
ANNA BOJARSKASiemiatycze, PL
14 544 PLN
MENOTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
23 486,4 PLN
MAŁGORZATA GRYSZKIEWICZKRZYWE 55A, PL
21 588,48 PLN
MARIA PUCHALSKAKuczyn, PL
13 017,98 PLN
MARIA PUCHALSKAKuczyn, PL
8724,09 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.