„Budowa budynków, budowli oraz infrastruktury technicznej w ramach projektu: Zachowanie cennych zasobów przyrodniczych na terenie Zbiornika Siemianówka w Gminie Michałowo” .
Gmina Michałowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00447373
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00447373/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-17 11:57
- Lokalizacja
- Michałowo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-26787952-1bc9-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 9662101673
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00447373 z dnia 2023-10-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa budynków, budowli oraz infrastruktury technicznej w ramach projektu: Zachowanie cennych zasobów przyrodniczych na terenie Zbiornika Siemianówka w Gminie Michałowo” .
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Michałowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659438
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Białostocka 11
1.5.2.) Miejscowość: Michałowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-050
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 857131777
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@michalowo.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ug.michalowo.wrotapodlasia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-26787952-1bc9-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa budynków, budowli oraz infrastruktury technicznej w ramach projektu: Zachowanie cennych zasobów przyrodniczych na terenie Zbiornika Siemianówka w Gminie Michałowo” .2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26787952-1bc9-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00447373
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00101368/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Zachowanie cennych zasobów przyrodniczych na terenie zbiornika Siemianówka.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Dotyczy Projektu nr WND-RPPD.06.03.00-20-0025/19 pn. ,,Zachowanie cennych zasobów przyrodniczych na terenie Zbiornika Siemianówka w Gminie Michałowie”, realizowanego na podstawie umowy o dofinansowanie nr UDA-RPPD.06.03.00-20-0025/19-00 z dnia 11.09.2019r. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00292409
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IG.271.9.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa budynków, budowli oraz niezbędnej infrastruktury polegającej m. in. na budowie drewnianej wieży widokowej, trzech platform pływających dla ptaków, pomostów, zagospodarowania terenu w infrastrukturę techniczną, adaptację budynku oraz budowę budynku kapitanatu przy Zbiorniku Siemianówka, Gmina Michałowo, powiat białostocki, woj. Podlaskie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dokumentacji technicznej oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót stanowiącą załącznik do SWZ. Prace należy wykonać zgodnie z dokumentacją techniczną, prawem budowlanym i polskimi normami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
34515000-0 - Konstrukcje pływające
44212230-0 - Wieże
45242000-5 - Budowa infrastruktury wypoczynkowej na terenach nadwodnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12288218,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12288218,14 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12288218,14 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Instytut Doradztwa Inwestycyjnego Robert Żyliński
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Mój Dom z Drewna Tomasz Waszkiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8461560126
7.3.3) Ulica: ul. Ukośna 22C/3
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-836
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12288218,14 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2023-10-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |