„Usługi dotyczące pracy sprzętu przy usuwaniu gołoledzi i odśnieżaniu na drogach powiatowych w okresie zimowym 2023/2024”
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SZAMOTUŁACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00447385
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-17 11:59
- Lokalizacja
- Szamotuły, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7871813833
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
4 przyznane
MARCIN DOMINIKOWSKIPniewy, PL
231 984 PLNBETONIARNIA NOWAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWronki, PL
231 984 PLNVEJSERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPniewy, PL
231 984 PLNSPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W LIKWIDACJIDuszniki, PL
211 140 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.