Usługi usuwania śliskości zimowej i odśnieżania dróg powiatowych na terenie Powiatu Człuchowskiego w sezonie 2023/2024
Powiat Człuchowski Powiatowy Zakład Transportu Publicznego w Człuchowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00447591
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-17 12:40
- Lokalizacja
- Człuchów, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8431613958
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi usuwania oblodzeńUsługi odśnieżania
Wykonawcy
5 przyznanych
USŁUGI KOMUNALNE "EKSPRES" S.C., JERZY SKOTARCZAK, ROBERT BRODECKICzarne, PL
45 360 PLNUSŁUGI KOMUNALNE "EKSPRES" S.C., JERZY SKOTARCZAK, ROBERT BRODECKICzarne, PL
45 360 PLNBERNARDYNA SZYDŁOWSKAPrzechlewo, PL
55 890 PLNBERNARDYNA SZYDŁOWSKAPrzechlewo, PL
55 890 PLNPIOTR KUSZCzłuchów, PL
59 940 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.