SUKCESYWNA DOSTAWA AKCESORIÓW, ODCZYNNIKÓW, MATERIAŁÓW JEDNORAZOWYCH I ZUŻYWALNYCH DO CENTRUM MATERIAŁÓW POLIMEROWYCH I WĘGLOWYCH PAN W ZABRZU, UL. MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 34

CENTRUM MATERIAŁÓW POLIMEROWYCH I WĘGLOWYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00448244
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-10-17 14:45
Lokalizacja
Zabrze, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6480006714
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty chemiczneSpecjalistyczne produkty chemicznePodstawowe chemikalia nieorganiczne i organiczneProdukty z tworzyw sztucznychPudełkaPipety i akcesoria laboratoryjneSprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)Jednorazowe wyroby papieroweOdzież ochronna i zabezpieczającaOdzież ochrony biologicznej i chemicznejLaboratoryjne, higieniczne lub farmaceutyczne wyroby szklaneLaboratoryjne wyroby szklanePipety

Wykonawcy

13 przyznanych

ARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
12 712,05 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
14 024,77 PLN
GENOPLAST BIOTECH SPÓŁKA AKCYJNARokocin, PL
2786,4 PLN
SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna z siedzibą w Izabelinie; przy ul. Lubomirskiego 5, 05-080 IzabelinIzabelin, PL
1783,5 PLN
'POLYGEN' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
971 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
432,96 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
961,74 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
5237,63 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
2388,1 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
1109,46 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
1756,44 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
3061,96 PLN
EWA LACHWładysławowo, PL
478,47 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.