Wyk. prac remont. w zakr. robót sanit. związ. z utrzym. zasob. w należ. stanie techn., świadcz. usług pogot. w zasob. ZGN Praga-Płd AN5 w 2023-24 - rob. podob. 1 do umowy GN/PS/90/22/NZ z 15.11.2022

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00448367
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00448367/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-17 15:11
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-846ee50d-5de8-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne gazoweRóżne usługi w zakresie napraw i konserwacjiUsługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

Wykonawcy

1 przyznane

ARTUR ADASZEWSKIKarczew, PL · lot 0
310 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00448367 z dnia 2023-10-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wyk. prac remont. w zakr. robót sanit. związ. z utrzym. zasob. w należ. stanie techn., świadcz. usług pogot. w zasob. ZGN Praga-Płd AN5 w 2023-24 - rob. podob. 1 do umowy GN/PS/90/22/NZ z 15.11.2022

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Walewska 4

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-022

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zgnpragapld.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zgnpragapld.waw.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wyk. prac remont. w zakr. robót sanit. związ. z utrzym. zasob. w należ. stanie techn., świadcz. usług pogot. w zasob. ZGN Praga-Płd AN5 w 2023-24 - rob. podob. 1 do umowy GN/PS/90/22/NZ z 15.11.2022

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-846ee50d-5de8-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00448367

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00019635/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.29 Konserwacja sanitarna AN-5 - podobne 1 do umowy GN/PS/90/22/NZ

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00418383

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W wyniku rozstrzygniętego post. o udzielenie zam. publ. Nr ZP/TP/Rb/63/22 zawarto umowę z Wykonawcą, nr GN/PS/90/22/NZ z dn. 15.11.2022 r., polegającą na: wykonywaniu prac remontowych w zakresie robót sanitarnych związanych z utrzymywaniem zasobów w należytym stanie technicznym oraz świadczenie usług pogotowia technicznego w zakresie robót sanitarnych w zasobach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m. st. Warszawy na terenie AN nr 5 w 2022 i 2023 roku. Obecnie Zamawiający otrzymał dodatkowe środki na udzielenie zamów. publ., które polegają na powt. podobnych robót bud. Zamów. będzie udzielone dotychczasowemu wykonawcy robót na warunkach określonych ww. umowie. Zamów. polegające na powt. podobnych robót bud. zostało przewidziane w SWZ oraz w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamów. podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całk. wartość tego zamów. została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. Wartość powt. podobnych robót bud. nie przekracza 200% całk. wartości umowy.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/Wr/Rb/52/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 285958,33

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez Zamawiającego:
Wykonywanie prac remontowych w zakresie robót sanitarnych związanych z utrzymywaniem zasobów w należytym stanie technicznym oraz świadczenie usług pogotowia technicznego w zakresie robót sanitarnych w zasobach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m. st. Warszawy na terenie Administracji Nieruchomości Nr 5 w 2023 i 2024 roku - roboty podobne nr 1 do umowy GN/PS/ 90/22/NZ z dnia 15.11.2022 r. (ZP/TP/Rb/63/22).

Nr aktualnego postępowania: ZP/Wr/Rb/52/23.

1. Przedmiotem zamówienia jest:
1.1. Wykonywanie robót sanitarnych oraz usuwanie awarii, naprawy, konserwacja (w tym bieżące utrzymanie obiektów budowlanych w dobrym stanie) w zakresie robót sanitarnych oraz świadczenie usługi pogotowia technicznego w zakresie instalacji sanitarnych w budynkach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m.st. Warszawy na terenie Administracji Nieruchomości nr 5.
Zakres robót obejmuje m. in:
1. Roboty remontowe instalacji:
• Roboty remontowe instalacji wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji,
• Roboty remontowe instalacji kanalizacyjnej,
• Roboty remontowe instalacji centralnego ogrzewania,
• Roboty po instalacyjne.
2. Usługa w zakresie pogotowia technicznego – zakres usług określono w załączniku nr 3 do umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 310000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 310000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 310000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. Elektromechanika -Hydraulika Artur Adaszewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5321207782

7.3.3) Ulica: ul. Kusocińskego 17

7.3.4) Miejscowość: Karczew

7.3.5) Kod pocztowy: 05-480

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 310000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-10-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane