remont systemów zabezpieczenia technicznego budynku Ambasady i Wydziału Konsularnego w Kiszyniowie
Ambasada RP w Kiszyniowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00448408
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00448408/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-17 15:23
- Lokalizacja
- Kiszyniów, MD
- Kraj zamawiającego
- MD
- ID przetargu
- ocds-148610-900038f5-6ce8-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 000000000
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00448408 z dnia 2023-10-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
remont systemów zabezpieczenia technicznego budynku Ambasady i Wydziału Konsularnego w Kiszyniowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Kiszyniowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 000000000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grenoble 126A
1.5.2.) Miejscowość: Kiszyniów
1.5.3.) Kod pocztowy: MD-2011
1.5.5.) Kraj: Mołdawia
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marzena.borzewska@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kiszyniow.msz.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
placówka zagraniczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
remont systemów zabezpieczenia technicznego budynku Ambasady i Wydziału Konsularnego w Kiszyniowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-900038f5-6ce8-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00448408
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 140 000 euro dla dostaw lub usług / 5 382 000 euro dla robót budowlanych/ 750 000 euro dla usług społecznych i innych szczególnych usług.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KiszA.270.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 258058,19 EUR
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych w formule „projektuj i buduj” w budynkach: Ambasady RP w Kiszyniowie przy ul. Grenoble 126 A i Wydziału Konsularnego w Kiszyniowie przy ul. Alecsandri 101. Ponadto przedmiot zamówienia obejmuje: zakup, dostawę, montaż, uruchomienie i konfigurację w zakresie doposażenia okablowania strukturalnego LAN z zasilaniem dedykowanym oraz systemów zabezpieczenia technicznego (SZT), tj.:
1) Systemu dozoru wizyjnego (SDW) w budynkach Ambasady i WK;
2) Systemu sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) w budynkach Ambasady i WK;
3) Systemu kontroli dostępu (SKD) w budynkach Ambasady i WK;
4) Systemu video-domofonowego w budynkach Ambasady i WK;
5) Systemu klucza generalnego (SKG) w budynkach Ambasady i WK wraz z depozytorem kluczy w obu budynkach;
6) Remont okablowania strukturalnego LAN i zasilania dedykowanego w obu budynkach, wykonanie pomiarów istniejącego okablowania LAN i określenie zakresu ewentualnych usterek;
7) Przeniesienie elementów SZT w WK z pomieszczenia sekretariatu do serwerowni i zamontowanie elementów w istniejącej szafie RACK (szafa RACK współdzielona z elementami struktury IT placówki), doposażenie jej w CJZ oraz doposażenie szafy w KVM , dostawę i konfigurację stacji podglądu do mieszkania zajmowanego przez SOiK;
8) Dostawę oraz montaż szafy 19” 42U dla SZT wraz z wyposażeniem, z UPS-em rackowym do Ambasady –Należy przyjąć założenie: układ awaryjnego zasilania UPS, podtrzymujący pracę urządzeń SZT przy 100% obciążeniu w wypadku zaniku zasilania sieciowego przez min. 10 min. przy uwzględnieniu, iż po danym czasie zasilanie rezerwowe jest zapewnione przez istniejący agregat prądotwórczy;
9) Poprowadzenie dodatkowej korespondencji kablowej w budynku Ambasady pomiędzy Serwerownią a salą rekreacyjną (sala przyległa do serwerowni) co ma na celu przeniesienie przyłącza zewnętrznego operatora poza serwerownię.
Wytyczne dotyczące szafy operatora zewnętrznego i serwerowni powinny być wykonane wg Instrukcji Dyrektora BI (załącznik nr 4).
10) Wymianę drzwi wejściowych w Ambasadzie (DZ23 – oznaczenie ze schematów SKG) na drzwi klasy RC3 wg PN EN 1627 (po uzyskaniu pisemnej zgody właściciela na wymianę i pozostawienie bez konieczności demontażu i przywracania do pierwotnego stanu w momencie wyprowadzki z budynku);
11) Wymianę drzwi do serwerowni w WK na drzwi klasy RC4 wg PN EN 1627;
12) Wymiana systemów klimatyzacji dla serwerowni w obydwu budynkach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firmy Connect Serwis Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8792707787
7.3.3) Ulica: Łążyn 86 a,
7.3.4) Miejscowość: Rzęczkowo,
7.3.5) Kod pocztowy: 87-133
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 258058,19 EUR
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2023-10-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |