Zakup i sukcesywna dostawa pelletu drzewnego dla Szkół Podstawowych z terenu Gminy Łomża.”
Gmina Łomża
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00448522
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-17 18:56
- Lokalizacja
- Łomża, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7181268329
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
PaliwaPaliwa drzewne
Wykonawcy
5 przyznanych
ADAM ŁADABiałystok, PL
70 415,47 PLNADAM ŁADABiałystok, PL
40 451,44 PLNADAM ŁADABiałystok, PL
82 401,08 PLNADAM ŁADABiałystok, PL
29 964,03 PLNBIO-TECHNIK ADAM ŁADA,Białystok, PL
29 964,03 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.