Remont drogi gminnej nr 156007N w miejscowości Skolity

GMINA ŚWIĄTKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00102028
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00102028/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-13 07:40
Lokalizacja
Świątki, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-86d44594-6c53-47a8-87e2-328ed2168d6f
Identyfikator
7393467507
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ CZARKOWSKIKomalwy, PL · lot 0
278 861,79 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00102028 z dnia 2025-02-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 156007N w miejscowości Skolity

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIĄTKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743203

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 87

1.5.2.) Miejscowość: Świątki

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-008

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@swiatki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.swiatki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-86d44594-6c53-47a8-87e2-328ed2168d6f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej nr 156007N w miejscowości Skolity

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86d44594-6c53-47a8-87e2-328ed2168d6f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00102028

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00055462/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont drogi gminnej nr 156007N w miejscowości Skolity

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00530439

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W związku z. brakiem ofert w postępowaniu ROS.271.9.2024 Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych ( Dz. U. 2024 poz. 1320.).) unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ze względu na to że nie wpłynęła żadna oferta w postępowaniu.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-2dfe6193-10d0-4a0d-9f61-beb492c92382

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ROS.271.14.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycji pn.: „Remont drogi gminnej nr 156007N w miejscowości Skolity” Zadanie współfinansowane jest przez Urząd Wojewódzki Województwa Warmińsko-Mazurskiego w ramach dofinansowania z dochodów z budżetu Województwa związanych z programem Rządowym Funduszu Rozwoju Dróg w 2024r.
Inwestycja będzie obejmowała remont drogi gminnej nr 156007N na działce nr 404/1 obręb Skolity, Gmina Świątki. Łączna długość drogi planowej do remontu zostanie wykonane 240 mb.
Odcinek drogi długości 240 mb dz. nr 404/1 obręb Skolity gmina Świątki:
1.Roboty pomiarowe przy robotach ziemnych, dla dróg w terenie równinnym 0,2410 km
2.Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) o grubości do 15 cm, za pomocą spycharek 340,500 m 2
3.Zerwanie nawierzchni jednowarstwowej z kamienia polnego 800,000 m2
4.Mechaniczne rozebranie podbudowy z kruszywa o grubości 15 cm 800,000 m2
5.Rozebranie oporników kamiennych na podsypce cementowo piaskowej 482,0000 m
6.Rozebranie ław pod krawężniki i obrzeża z betonu 21,69000 m3
7.Wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki przy mechanicznym załadowaniu i wyładowaniu transport samochodem samowyładowczym na odległość 1 km 22,000 m3 materiały pomocnicze (0,50%)
8.Wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki przy mech. Załadowaniu i wyładowaniu, nakłady uzupełniające na każdy dalszy rozpoczęty km odległości transportu ponad 1 km krotność : 4,000, 22,0000 m3 materiały pomocnicze (0,50%)
9.Koryta wykonywane mechaniczne gł. 20 cm w gruncie kat. II-IV na całej szerokości jezdni i chodników krotność 0,7500, 800,000 m2
10.Roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi, poj. Łyżki 0,60m3, w ziemi zamagazynowanej w hałdach, transport samochodami samowyład. Do 5 t, na 1 km 120,0000 m3
11.Nakłady uzupełniające, za każdy dalszy rozpoczęty 1 km odległości transportu ponad 1 km, samochodami samowyład. Do 5 t, przy przewozie po terenie lun drogach gruntowych krotność 5,0000, 120,0000 m3
12.Podbudowa z gruntu stabilizowanego grubość warstwy po zagęszczeniu 15 cm, wykonywane mieszarką do stabilizacji gruntu, doczepną 800,000 m2 materiały pomocnicze (0,20%)
13.Nawierzchnia z kostki kamiennej nieregularnej, na podsypce cementowo piaskowej- ułożenie brukowca uzyskanego z rozbiórki 800,000 m2 materiał pomocniczy (0,20%)
14.Nawierzchnia z kostki kamiennej nieregularnej, na podsypce cementowo piaskowej- uzupełnienie 10% ubytków kamiennych 80,0000 m2 materiały pomocnicze (0,20%)
15.Opornik kamienny na podsypce cementowo piaskowej 482,0000 m materiały pomocnicze (0,50%)
16.Górna warstwa podbudowy z kruszywa łamanego, grubość warstwy po zagęszczeniu 8 cm 340,50000 m 2 materiały pomocnicze
17.Ręczne plantowanie powierzchni gruntu rodzinnego kategorii I-III 241,0000 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 278861,79 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CZAREK-BUD Tomasz Czarkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7411711953

7.3.3) Ulica: Komalwy2/1

7.3.4) Miejscowość: Komalwy

7.3.5) Kod pocztowy: 11-008

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 278861,79 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

2025-02-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane