ZP/42/23 - Dostawa poleasingowych zestawów komputerowych dla Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach (III)
Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00448618
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-18 07:57
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6342346590
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia komputerowe
Wykonawcy
3 przyznane
KRZYSZTOF MAZGAJBielsko-Biała, PL
24 427,8 PLNKRZYSZTOF MAZGAJBielsko-Biała, PL
16 285,2 PLNKRZYSZTOF MAZGAJBielsko-Biała, PL
16 285,2 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.