Przebudowa parkingu w oddz. 300 AUL
NADLEŚNICTWO NIEPOŁOMICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00448698
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00448698/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-18 08:29
- Lokalizacja
- Niepołomice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ba4ae27f-6133-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6830006532
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00448698 z dnia 2023-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa parkingu w oddz. 300 AUL
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO NIEPOŁOMICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545671
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Myśliwska 41
1.5.2.) Miejscowość: Niepołomice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-005
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 122811566
1.5.8.) Numer faksu: 122812812
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: niepolomice@krakow.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_niepolomice
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/c1487915-7c0a-4afd-8efb-022bd7dfb2dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa parkingu w oddz. 300 AUL2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba4ae27f-6133-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00448698
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00339564/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa parkingu w oddz.300 AUL
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00423742
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.2.5.2023.NN
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie parkingu leśnego AUL w oddz. 300 na terenie Nadleśnictwa Niepołomice. Prace obejmują m.in.:
• Wymiany uszkodzonych elementów drewnianych urządzeń,
• Konserwacji przez malowanie elementów drewnianych i metalowych,
• Wymianie tablicy,
• Utwardzenia drogi oraz miejsc parkingowych,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w specyfikacji technicznej oraz przedmiarze. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części i tym samym nie dopuszcza składanie ofert częściowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233251-3 - Wymiana nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert.| 2023-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |