Naprawa uszkodzonych nawierzchni dróg w wyniku opadów deszczu w dniu 26 sierpnia 2023 roku: Przebudowa zniszczonego fragmentu ul. Sportowej i fragmentu os. Górne Głębce, placu przy przedszkolu.
Gmina Wisła
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00449246
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00449246/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-18 10:51
- Lokalizacja
- Wisła, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9fc66be8-5c3f-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5482405659
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00449246 z dnia 2023-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa uszkodzonych nawierzchni dróg w wyniku opadów deszczu w dniu 26 sierpnia 2023 roku: Przebudowa zniszczonego fragmentu ul. Sportowej i fragmentu os. Górne Głębce, placu przy przedszkolu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wisła
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182367
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac B. Hoffa 3
1.5.2.) Miejscowość: Wisła
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-460
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.wisla.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wisla.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9fc66be8-5c3f-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa uszkodzonych nawierzchni dróg w wyniku opadów deszczu w dniu 26 sierpnia 2023 roku: Przebudowa zniszczonego fragmentu ul. Sportowej i fragmentu os. Górne Głębce, placu przy przedszkolu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9fc66be8-5c3f-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00449246
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00017860/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Przebudowa zniszczonych przez powódz fragmentów dróg.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00416175
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGŚ.271.30.2023.JP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 433768,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sportowa - rozebranie starej nawierzchni, ścięcie poboczy, korytowanie, podbudowa, nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych, obsypanie pobocza, odwodnienie; Górne Głębce – frezowanie istniejącej nawierzchni jezdni, nawierzchnia jezdni z betonu asfaltowego, wymianie korytek ściekowych, remont poboczy; Plac przy przedszkolu: podbudowa, krawężniki, nawierzchnia z mieszanki mineralno - asfaltowej, malowanie linii rozdzielające miejsca postojowe, odwodnienie nawierzchni drogi, rekultywacja terenu za krawężnikiem oraz w rejonie miejsc postojowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Unieważniono postępowanie z uwag na to, iż cena jedynej złożonej oferty przewyższa środki jakie zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację tego zadania. Zamawiający nie zwiększa środków na to zadanie| 2023-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |