MODERNIZACJA - PRZEBUDOWA DROGI DOJAZDOWEJ DO GRUNTÓW ROLNYCH NR 1/2023 – UL. ŹRÓDLANA (OD UL. POLNEJ DO UL. TUNELOWEJ)
Miasto Racibórz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00449295
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00449295/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-18 11:01
- Lokalizacja
- Racibórz, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a7ceb9e-52d9-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6391002175
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00449295 z dnia 2023-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA - PRZEBUDOWA DROGI DOJAZDOWEJ DO GRUNTÓW ROLNYCH NR 1/2023 – UL. ŹRÓDLANA (OD UL. POLNEJ DO UL. TUNELOWEJ)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Racibórz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258397
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Króla Stefana Batorego 6
1.5.2.) Miejscowość: Racibórz
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 327550710
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.raciborz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bipraciborz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.raciborz.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MODERNIZACJA - PRZEBUDOWA DROGI DOJAZDOWEJ DO GRUNTÓW ROLNYCH NR 1/2023 – UL. ŹRÓDLANA (OD UL. POLNEJ DO UL. TUNELOWEJ)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a7ceb9e-52d9-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00449295
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00097199/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00397733
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.55.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 461196,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja – przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych nr 1/2023 – ul. Źródlana (od ul. Polnej do ul. Tunelowej”).
W ramach zadania planuje się wykonanie modernizacji – przebudowy drogi dojazdowej do gruntów rolnych na odcinku długości 632,00 m.
Roboty przewidziane do wykonania zostały opisane w Przedmiarze Robót, Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz Projekcie Budowlano – Wykonawczym i obejmują m.in.:
• mechaniczne wykonanie koryta w gruncie kat. I-IV głęb. 20 cm - 3220,22 m2,
• podbudowa z kruszywa łamanego 0/63mm, dolna warstwa gr. 15 cm 3220,22 m2,
• podbudowa z kruszywa łamanego 0/31mm, dolna warstwa gr. 5 cm 3220,22 m2,
• nawierzchnia z mieszanki mineralno – asfaltowej grysowej, warstwa wiążąca gr. 4 cm 2599,05 m2,
• nawierzchnia z mieszanki mineralno – asfaltowej grysowej, warstwa ścieralna
gr. 4 cm 2599,05 m2.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa – zał. nr 4 do SWZ.
3. Pozostałe wymagania określono we wzorze umowy – zał. nr 3 do SWZ.
4. ROZWIĄZANIA RÓWNOWAŻNE
1) Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych itp.
2) Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
3) W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 498984,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 613680,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 498984,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Tak
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo-Budowlana Jerzy Bandurski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6390007940
7.3.3) Ulica: ul. Mickiewicza 1
7.3.4) Miejscowość: Kuźnia Raciborska
7.3.5) Kod pocztowy: 47-420
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 498984,47 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |