Przywróćmy blask VIII Liceum Ogólnokształcącemu im. Adama Asnyka – modernizacja budynku szkoły

Urząd Miasta Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00449368
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00449368/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-18 11:17
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ddc976dd-5b90-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7250028902
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałeInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

Wykonawcy

1 przyznane

BARTŁOMIEJ KIELOCHGrudziądz, PL · lot 0
240 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00449368 z dnia 2023-10-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przywróćmy blask VIII Liceum Ogólnokształcącemu im. Adama Asnyka – modernizacja budynku szkoły

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przywróćmy blask VIII Liceum Ogólnokształcącemu im. Adama Asnyka – modernizacja budynku szkoły

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ddc976dd-5b90-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00449368

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00414638

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Art. 305 pkt.2 ustawy z dnia 1 1 września 2019 r. — Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2022 r.,poz. 1710 ze zm.) wskazuje tryb udzielenia zamówienia.
Wybrany tryb udzielenia zamówienia publicznego wynika z faktu, że postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Przywróćmy blask VIII Liceum Ogólnokształcącemu im. Adama Asnyka – modernizacja budynku szkoły” prowadzone w trybie podstawowym z możliwością negocjacji na podstawie art. 275 pkt 2 zostało unieważnione z powodu braku złożonych ofert. Pierwotne warunki zamówienia, które były ustalone w postępowaniu przetargowym nie zostały przez Zamawiającego w istotny sposób zmienione. W związku z powyższym zachodzi podstawa do udzielenia przedmiotowego postępowania w trybie zamówienia z wolnej ręki. Proponowany wykonawca został wskazany przez Zamawiającego VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Łodzi, 90-225 Łódź, ul. Pomorska 105 ze względu na największe doświadczenie w zakresie wykonania podobnych robót.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DSR-ZP-IV.271.97.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przywrócenie blasku VIII Liceum Ogólnokształcącemu im. Adama Asnyka – modernizacja budynku szkoły i obejmować będzie m.in. roboty budowlane polegające na wymianie stolarki okiennej (3 szt. w ścianie szczytowej budynku) oraz renowacji i wymianie stolarki drzwiowej (drzwi od frontu budynku i 2 szt. od strony dziedzińca szkoły).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DrewBart Bartłomiej Kieloch

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8762432736

7.3.3) Ulica: Zakurzewo 48

7.3.4) Miejscowość: Grudziądz

7.3.5) Kod pocztowy: 86-302

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 240000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-20

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

ZAMAWIAJĄCY:
Miasto Łódź – VIII Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Asnyka w Łodzi
ul. Pomorska 105
90-225 Łódź
PROWADZĄCY POSTĘPOWANIE:
Wydział Zamówień Publicznych
w Departamencie Strategii i Rozwoju
Urzędu Miasta Łodzi
ul. ks. Ignacego Skorupki 21
90-532 Łódź
tel.: +48 (42) 638-48-88
2023-10-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane