Dostawa sprzętu komputerowego, dysków, akcesoriów komputerowych oraz oprogramowania dla jednostek organizacyjnych ASP im. Jana Matejki w Krakowie
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00449506
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-18 11:45
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6750007570
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Części, akcesoria i wyroby do komputerówPakiety oprogramowania i systemy informatyczneUrządzenia komputerowe
Wykonawcy
15 przyznanych
BINO COMPUTERS S. BOBEK, B. BIELAK, S. BARA SPÓŁKA JAWNAWrząsowice, Świątniki Górne, PL
170,97 PLNBINO COMPUTERS S. BOBEK, B. BIELAK, S. BARA SPÓŁKA JAWNAWrząsowice, Świątniki Górne, PL
170,97 PLNKOGNITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
279,18 PLNCPU ZETO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJelenia Góra, PL
97 096,59 PLNCPU ZETO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJelenia Góra, PL
8181,35 PLNCPU ZETO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJelenia Góra, PL
35 558,61 PLNKOGNITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
29 517,54 PLNKOGNITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
13 025,7 PLN"HAMA POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRobakowo, 62-023 Gądki, PL
767,52 PLNSOFTBOOKS SPÓŁKA CYWILNA GÓRSKA-JANIK GRAŻYNA SOJKA FABIANKraków, PL
28 453,59 PLNKOGNITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4734,27 PLNBINO COMPUTERS S. BOBEK, B. BIELAK, S. BARA SPÓŁKA JAWNAWrząsowice, Świątniki Górne, PL
22 755 PLNKOGNITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
14 127,46 PLNBINO COMPUTERS S. BOBEK, B. BIELAK, S. BARA SPÓŁKA JAWNAWrząsowice, Świątniki Górne, PL
2435,4 PLN"HAMA POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRobakowo, 62-023 Gądki, PL
276,75 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.