Wykonanie przeglądów i konserwacji sprzętu laboratoryjnego dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Katowicach
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00449793
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-18 12:39
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6341013159
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury badawczej
Wykonawcy
12 przyznanych
PIOTR PIĘKOSZKraków, PL
13 724,34 PLNPIOTR PIĘKOSZKraków, PL
3198 PLNMS SPEKTRUM SZKOLMOWSKI SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
5719,5 PLNCanberra Packard spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąWarszawa, PL
7380,01 PLNAMADAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
909 PLNPRECOPTIC CO. WOJCIECHOWSCY SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
3075 PLNBIOMERIEUX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
5799,82 PLNBARTOSZ SZULCWarszawa, PL
1650 PLNBIOKOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAJanki, PL
4567,89 PLNEPPENDORF POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4567,89 PLNANTON PAAR POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8343,09 PLNELTAR-M.B. TATARCZYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMszana, PL
8757,6 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.