Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktów czerpania wody do celów przeciwpożarowych na terenie gminy Nowa Wieś Lęborska.
Gmina Nowa Wieś Lęborska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00102184
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00102184/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-13 08:47
- Lokalizacja
- Nowa Wieś Lęborska, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d3e4a3c-1023-4176-a2d7-539f60f8829e
- Identyfikator
- 8411609623
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00102184 z dnia 2025-02-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktów czerpania wody do celów przeciwpożarowych na terenie gminy Nowa Wieś Lęborska.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Wieś Lęborska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979766
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 24
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Wieś Lęborska
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-351
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.bukowska@nwl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.nwl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0d3e4a3c-1023-4176-a2d7-539f60f8829e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktów czerpania wody do celów przeciwpożarowych na terenie gminy Nowa Wieś Lęborska.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d3e4a3c-1023-4176-a2d7-539f60f8829e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00102184
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00048165/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktów czerpania wody do celów przeciwpożarowych na terenie gminy Nowa Wieś Lęborska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00065094
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowych w miejscowości ObliwiceWykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowych w
miejscowości Obliwice.
Wymagania minimalne w zakresie robót i wyposażenia punktu czerpania wody Obliwice (dz. 31/6, obr. Obliwice):
• oczyszczenie i pogłębienie zbiornika – 0,3 ha
• wykonanie utwardzeń fragmentów terenu wraz z podjazdami do lustra wody (nawierzchnie z płyt YOMB/MEBA/kruszywo
skalne typu YUMAN) – 1500 m2
• studnia ssawna betonowa z dwoma przewodami ssawnymi i rurociągiem PCV – 1 kpl.
• wykonanie ogrodzenia lub barierki ochronne – ok. 100 mb
• wykonanie oświetlenia
• umocnienie linii brzegowej z płyt MEBA – ok. 200 m2
• kiszka faszynowa/belka startowa – 100 mb
• montaż wodowskazu – 1 szt.
Szczegółowy zakres określony został odrębnie do każdej z części zamówienia w opisie przedmiotu zamówienia,
stanowiącym Załącznik nr 6 oraz Załącznik nr 5 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 50000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowych w miejscowości Redkowice.Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowych w
miejscowości Redkowice.
Wymagania minimalne w zakresie robót i wyposażenia punktu czerpania wody Redkowice (dz. 81/3 i 77/13 obr.
Redkowice):
• oczyszczenie i pogłębienie zbiornika – 0,3 ha
• wykonanie utwardzeń fragmentów terenu wraz z podjazdami do lustra wody (nawierzchnie z płyt YOMB/MEBA/kruszywo
skalne typu YUMAN) – 400 m2
• studnia ssawna betonowa z dwoma przewodami ssawnymi i rurociągiem PCV – 1 kpl.
• wykonanie ogrodzenia lub barierek ochronnych – ok. 25 mb
• wykonanie oświetlenia
• umocnienie linii brzegowej z płyt MEBA – ok. 50 m2
• kiszka faszynowa/belka startowa – ok. 25 mb
• montaż wodowskazu – 1 szt.
Szczegółowy zakres określony został odrębnie do każdej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 50000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowych w miejscowości Tawęcino.Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowych w
miejscowości Tawęcino.
Wymagania minimalne w zakresie robót i wyposażenia punktu czerpania wody Tawęcino (dz. nr 184/2, obr. Tawęcino):
• oczyszczenie i pogłębienie zbiornika – 0,15 ha
• wykonanie utwardzeń fragmentów terenu wraz z podjazdami do lustra wody (nawierzchnie z płyt YOMB/MEBA/kruszywo
skalne typu YUMAN) – 2500 m2
• studnia ssawna betonowa z dwoma przewodami ssawnymi i rurociągiem PCV – 1 kpl.
• wykonanie ogrodzenia lub barierek ochronnych – ok. 200 mb
• wykonanie oświetlenia
• umocnienie linii brzegowej z płyt MEBA – ok. 400 m2
• kiszka faszynowa/belka startowa – ok. 200 mb
• montaż wodowskazu – 1 szt.
2. Szczegółowy zakres określony został odrębnie do każdej z części zamówienia w opisie przedmiotu zamówienia,
stanowiącym Załącznik nr 6 oraz Załącznik nr 5 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 50000 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IV: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowych w miejscowości Łebień.Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowych w
miejscowości Łebień.
Wymagania minimalne w zakresie robót i wyposażenia punktu czerpania wody Łebień (dz. 76 i 175/5, obr. Łebień):
• oczyszczenie i pogłębienie cieku wodnego – 0,01 ha
• wykonanie drogi dojazdowej (droga z płyt YOMB) – 300,0 m x 5 m = 1500,00 m2
• wykonanie utwardzeń fragmentów terenu wraz z podjazdami do lustra wody (nawierzchnie z płyt YOMB/MEBA/kruszywo
skalne typu YUMAN) – 400 m2
• studnia ssawna betonowa z dwoma przewodami ssawnymi i rurociągiem PCV – 1 kpl.
• wykonanie ogrodzenia lub barierek ochronnych – ok. 25 mb
• wykonanie oświetlenia
• umocnienie linii brzegowej z płyt MEBA – ok. 50 m2
• kiszka faszynowa/belka startowa – ok. 25 mb
• montaż wodowskazu – 1 szt.
Szczegółowy zakres określony został odrębnie do każdej z części zamówienia w opisie przedmiotu zamówienia,
stanowiącym Załącznik nr 6 oraz Załącznik nr 5 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 50000 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część V: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowych w miejscowości Nowa Wieś Lęborska.Wymagania minimalne w zakresie robót i wyposażenia punktu czerpania wody Nowa Wieś Lęborska (dz. 1020 i 520/32 lub
520/65, obr. Nowa Wieś Lęborska):
• oczyszczenie i pogłębienie cieku wodnego – 0,01 ha
• wykonanie utwardzeń fragmentów terenu wraz z podjazdami do lustra wody (nawierzchnie z płyt YOMB/MEBA/kruszywo
skalne typu YUMAN) – 250 m2
• studnia ssawna betonowa z dwoma przewodami ssawnymi i rurociągiem PCV – 1 kpl.
• wykonanie ogrodzenia lub barierek ochronnych – ok. 25 mb
• wykonanie oświetlenia
• umocnienie linii brzegowej z płyt MEBA – ok. 50 m2
• kiszka faszynowa/belka startowa – ok. 25 mb
• montaż wodowskazu – 1 szt.
Szczegółowy zakres określony został odrębnie do każdej z części zamówienia w opisie przedmiotu zamówienia,
stanowiącym Załącznik nr 6 oraz Załącznik nr 5 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 50000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wartość złożonych ofert, przewyższa środki finansowe jakimi dysponuje Zamawiający
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wartość złożonych ofert, przewyższa środki finansowe jakimi dysponuje Zamawiający
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wartość złożonych ofert, przewyższa środki finansowe jakimi dysponuje Zamawiający
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wartość złożonych ofert, przewyższa środki finansowe jakimi dysponuje Zamawiający
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wartość złożonych ofert, przewyższa środki finansowe jakimi dysponuje Zamawiający
| 2025-02-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |