Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie gminy Godziszów
GMINA GODZISZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00102204
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00102204/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-13 08:53
- Lokalizacja
- Godziszów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b6b946b-34b1-4427-927e-33f326eb77e2
- Identyfikator
- 8621575729
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00102204 z dnia 2025-02-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie gminy Godziszów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GODZISZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409583
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Godziszów Trzeci 121A
1.5.2.) Miejscowość: Godziszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-302
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@godziszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.godziszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8b6b946b-34b1-4427-927e-33f326eb77e21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie gminy Godziszów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b6b946b-34b1-4427-927e-33f326eb77e2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00102204
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00559295/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie gminy Godziszów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00592452
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.0721.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie gminy Godziszów. Usługa obejmuje również zaopatrzenie nieruchomości w worki z tworzywa sztucznego określone w pkt. 2.5 ppkt. 1), 2) ,3), 4) przeznaczone do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.
2.2. W skład Gminy wchodzi 14 miejscowości: Andrzejów, Godziszów Pierwszy, Godziszów Drugi, Godziszów Trzeci, Kawęczyn, Nowa Osada, Piłatka, Rata Ordynacki, Rata Poduchowny, Wólka Ratajska, Zdziłowice Pierwsze, Zdziłowice Drugie, Zdziłowice Trzecie, Zdziłowice Czwarte.
2.3. Szacunkowa ilość nieruchomości zamieszkałych o zabudowie jednorodzinnej wynosi 1250
2.4. Odpady komunalne gromadzone będą z podziałem na frakcję: papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne (w tym odpady opakowaniowe wielomateriałowe), bioodpady oraz niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne. Szczegółowa klasyfikacja rodzaju odpadów wchodzących w skład poszczególnych frakcji znajduje się w pkt. 2.14.
2.5. Poszczególne frakcje odpadów selektywnie zbieranych winny być gromadzone w pojemnikach/workach o następującej kolorystyce:
1) niebieski - oznaczone tylko napisem "Papier", przeznaczone na odpady z papieru, w tym tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury,
2) zielony - oznaczone tylko napisem "Szkło", przeznaczone na odpady ze szkła , w tym odpady opakowaniowe ze szkła,
3) żółty - oznaczone tylko napisem "Metale i tworzywa sztuczne", przeznaczone na odpady metali, w tym odpady opakowaniowe z metali, odpady tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe tworzyw sztucznych, oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe,
4) czarny - oznaczony napisem "Niesegregowane" lub pojemniki, worki w innym kolorze z przeznaczeniem na odpady pozostałe z procesu segregacji (odpady resztkowe).
2.6. Częstotliwość odbioru odpadów komunalnych z terenu nieruchomości zamieszkałych:
a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (odpady pozostałe z procesu segregacji - odpady resztkowe) - raz w miesiącu,
b) metale, tworzywa sztuczne i opakowania wielomateriałowe (w tym opakowania: z metali, tworzyw sztucznych) - raz w miesiącu,
c) papier i tektura - raz w miesiącu,
d) szkło (w tym: opakowania ze szkła) - raz w miesiącu,
e) meble i inne odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny - nie rzadziej niż raz w roku w formie tzw. ,,wystawki'', w terminach określonych w harmonogramie odbioru odpadów komunalnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami
90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 940680,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 940680,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 940680,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8620002115
7.3.3) Ulica: Boh. Por. Wzgórza 46 /48
7.3.4) Miejscowość: Janów Lubelski
7.3.5) Kod pocztowy: 23-300
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 940680,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-02-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |