Dostawy wraz z rozładunkiem opału do budynków administrowanych przez Urząd Gminy w Purdzie.
GMINA PURDA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00450115
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-18 14:17
- Lokalizacja
- Purda, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7393756720
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Węgiel kamiennyWęgiel i paliwa na bazie węglaPaliwa drzewne
Wykonawcy
3 przyznane
"WĘGLOPASZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
199 075,5 PLN"WĘGLOPASZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
199 075,5 PLNPrzedsiębiorstwo Usługowe AGMAR Mariusz ForfaStawiguda, PL
210 960 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.