Dostawa 120 zestawów komputerowych klasy PC
Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00450139
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-18 14:24
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputery osobiste
Wykonawcy
2 przyznane
"SUNTAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnów, PL
181 917 PLN"SUNTAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnów, PL
181 917 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.