Budowa pomostu do celów przeciwpożarowych na dz. nr 5282/2 obr. Grabowo

Nadleśnictwo Gołąbki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00450395
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00450395/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-18 18:37
Lokalizacja
Rogowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-56f9d491-3d9c-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5620005247
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wodne roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

PRIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańska, PL · lot 0
166 870,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00450395 z dnia 2023-10-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa pomostu do celów przeciwpożarowych na dz. nr 5282/2 obr. Grabowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Gołąbki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090550673

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gołąbki 5

1.5.2.) Miejscowość: Rogowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-420

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: golabki@torun.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://golabki.torun.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-56f9d491-3d9c-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa pomostu do celów przeciwpożarowych na dz. nr 5282/2 obr. Grabowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56f9d491-3d9c-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00450395

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00177647/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa pomostu na punkcie czerpania wody w Leśnictwie Smolary

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00357991

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.1.3.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 154284,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie pomostu drewnianego do celów przeciwpożarowych przy punkcie czerpania wody na terenie Leśnictwa Smolary.
Na opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 8 do SWZ, zawierający zakres rzeczowy robót do wykonania
będących przedmiotem zamówienia składają się:
- dokumentacja techniczna,
- szczegółowe specyfikacje techniczne;
- przedmiar robót.
- sprawdzenie gruntu dla ustaleń warunków gruntowo-wodnych
Materiały użyte do wykonania zamówienia winny być dopuszczone do obrotu
i stosowania w budownictwie zgodnie z wymaganiami określonymi w art. 10 ustawy
z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2021 r. poz. 2351 ze zm.) i ustawie
z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych (Dz. U. z 2021 poz. 1213 ze zm.) i zapewniające sprawność
eksploatacyjną.
Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć m.in. certyfikaty, atesty, świadectwa, deklaracje zgodności na użyte materiały
przed ich wbudowaniem, a także na żądanie zamawiającego – próbki materiałów przewidzianych do wbudowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45244000-9 - Wodne roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 166870,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 335108,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 166870,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRIM sp. z o..o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5842725143

7.3.3) Ulica: SŁOWACKIEGO, nr 38, lok. 1

7.3.4) Miejscowość: GDAŃSK

7.3.5) Kod pocztowy: 80-257

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 166870,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-10-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane