KBO – Zagospodarowanie terenu wzdłuż ścieżki rowerowej przy ul. Toruńskiej
Miasto Kwidzyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00450521
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00450521/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-19 07:31
- Lokalizacja
- Kwidzyn, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ee85323-5b6e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5811956166
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00450521 z dnia 2023-10-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
KBO – Zagospodarowanie terenu wzdłuż ścieżki rowerowej przy ul. Toruńskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Kwidzyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747744
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 19
1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kwidzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kwidzyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_kwidzyn1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
KBO – Zagospodarowanie terenu wzdłuż ścieżki rowerowej przy ul. Toruńskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ee85323-5b6e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00450521
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00520049/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 KBO- zagospodarowanie terenu wzdłuż ścieżki rowerowej przy ul. Toruńskiej w Kwidzynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00410673
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.20.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na zagospodarowaniu terenu wzdłuż ścieżki rowerowej przy ul. Toruńskiej. Inwestycja realizowana w ramach Kwidzyńskiego Budżetu Obywatelskiego.
Zakres robót obejmuje:
- budowę miejsc postojowych wraz z drogą manewrową powiązaną z istniejącym parkingiem znajdujących się wzdłuż ścieżki rowerowej przy ul. Toruńskiej,
- budowę drogi dojazdowej z nawiązaniem do istniejącego zjazdu między budynkami przy ul. Toruńskiej 17 i 19,
- budowa drogi dojazdowej z nawiązaniem do istniejącego zjazdu przy ul. Grudziądzkiej
UWAGA: należy zabezpieczyć istniejące drzewa wzdłuż ścieżki rowerowej.
Zakres robót:
- Rozbiórka istniejących nawierzchni utwardzonych,
- Wykonanie robót ziemnych,
- Ustawienie krawężników i obrzeży,
- Wykonanie podbudowy,
- Wykonanie nawierzchni parkingu, dróg dojazdowych,
- Uporządkowanie zieleni, rozścielenie ziemi urodzajnej, wykonanie i pielęgnacja trawników dywanowych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji technicznej, stanowiącej Załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył w budżecie kwotę: 415 000,00 zł. W przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną (665.664,25 zł) znacznie przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do wysokości ceny oferty.
| 2023-10-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |