Modernizacja elewacji zabytkowego budynku Szkoły Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach
Katowickie Inwestycje S.A. działające w imieniu i na rzecz Miasta Katowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00450531
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00450531/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-19 07:37
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-725a485d-2f81-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 9542588939
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00450531 z dnia 2023-10-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja elewacji zabytkowego budynku Szkoły Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Katowickie Inwestycje S.A. działające w imieniu i na rzecz Miasta Katowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240612757
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Porcelanowa 21
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-246
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniainwestycje@kisa.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.katowickieinwestycje.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kisakatowice.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja elewacji zabytkowego budynku Szkoły Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-725a485d-2f81-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00450531
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00028599/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 Modernizacja elewacji zabytkowego budynku Szkoły Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00335262
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KISA/DZP/TP/38/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 597873,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja elewacji zabytkowego budynku Szkoły Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach w
ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Miarki
w Katowicach”.
Opis przedmiotu zamówienia:
W ramach zamówienia wykonawca zobowiązany jest wykonać:
- roboty demontażowe
- izolację poziomą piwnicy
- docieplenie ścian piwnicy od środka
- izolację przeciwwilgociową – iniekcja od zewnątrz
- renowacje cokołu z piaskowca
- tynk elewacyjny ciepłochronny na ścianach powyżej cokołu
- stolarkę – wymiana w ścianach murowanych
- roboty towarzyszące.
Parametry obiektu:
Powierzchnia zabudowy = 602.60 m2
Powierzchnia użytkowa = 769.96 m2
Wysokość budynku liczona zgodnie z Warunkami Technicznymi
H = 11.02 m (budynek niski)
Wysokość do kalenicy obiektu H2= 14.33 m
Informujemy, że zakres inwestycji dla przedmiotowego postępowania dotyczy tylko branży budowlanej opisanej w projekcie
wykonawczym oraz w przedmiarach robót stanowiących załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Branża
budowlana została wyodrębniona z dokumentacji projektowej pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowej termomodernizacji i
modernizacji budynku w ramach zadania „Katowice – Czyste powietrze. Termomodernizacja budynków oświatowych Szkoła
Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi z siedzibą przy ul. Malczewskiego 1 w Katowicach”.
Szczegółowy zakres prac określa:
- dokumentacja projektowa
- specyfikacja techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych
- przedmiar robót
- projektowane postanowienia umowne
- warunki prowadzenia robót.
Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady - Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji jakości za wykonanie robót
budowlanych wynosił 60 miesięcy od daty odbioru wykonanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga,
aby okres rękojmi za wady był równy okresowi gwarancji jakości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45321000-3 - Izolacja cieplna
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 633615,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1000781,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 779346,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RADBUD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6312689701
7.3.3) Ulica: Stanisława Dubois 36
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 779346,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Zamówienie jest udzielane w imieniu i na rzecz Miasta Katowice (adres: ul. Młyńska 4, 40-098 Katowice ) przez Katowickie Inwestycje S.A.| 2023-10-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |