Modernizacja ciągu technologicznego oczyszczalni ścieków w Gnojniku
GMINA GNOJNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00451247
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00451247/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-19 10:07
- Lokalizacja
- Gnojnik, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-73b260e3-5c46-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8691186447
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00451247 z dnia 2023-10-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ciągu technologicznego oczyszczalni ścieków w Gnojniku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GNOJNIK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660683
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 363
1.5.2.) Miejscowość: Gnojnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-864
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gnojnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gnojnik.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja ciągu technologicznego oczyszczalni ścieków w Gnojniku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73b260e3-5c46-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00451247
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00413380
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Gmina Gnojnik posiada 100 % udziałów kapitale zakładowym Spółki. Jako jedyny wspólnik odgrywa decydującą rolę w zakresie jej celów strategicznych i obszarów działalności. Ponad 90 % realizowanej przez Eco-Gnojnik działalności dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez Gminę Gnojnik.
Ponadto powierzenie realizacji zamówienia spółce komunalnej, która zajmuje się eksploatacją oczyszczalni jest zasadne biorąc pod uwagę bezpieczeństwo ekologiczne, późniejsze funkcjonowanie oczyszczalni oraz procesy technologiczne oczyszczania ścieków. Niniejsze zamówienie mieści się w podstawowym zakresie działalności spółki Eco-Gnojnik.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiD.271.28.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja ciągu technologicznego oczyszczalni ścieków w Gnojniku: modernizacja i poprawa efektywności istniejącej prasy do osadu, modernizacja sitopiaskownika oraz modernizacja i poprawa efektywności pompowni głównej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera przedmiar robót - zał. nr 3 do Zaproszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Eco-Gnojnik Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8691981340
7.3.4) Miejscowość: Gnojnik
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159901,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-10-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |