Wykonanie robót budowlanych (podobnych) polegających na rewitalizacji nabrzeży Kanału Bydgoskiego przy ul. Spacerowej w Bydgoszczy
Miasto Bydgoszcz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00451276
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00451276/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-19 10:09
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0a4c2fcf-5e9f-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 9531011863
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00451276 z dnia 2023-10-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych (podobnych) polegających na rewitalizacji nabrzeży Kanału Bydgoskiego przy ul. Spacerowej w Bydgoszczy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bydgoszcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jezuicka 1
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-102
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 52 58 58 124
1.5.8.) Numer faksu: 52 58 58 273
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@um.bydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bydgoszcz.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych (podobnych) polegających na rewitalizacji nabrzeży Kanału Bydgoskiego przy ul. Spacerowej w Bydgoszczy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a4c2fcf-5e9f-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00451276
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00018713/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Zagospodarowanie terenu – ścieżki, mała architektura w ramach zadania Rewitalizacja nabrzeży Kanału Bydgoskiego przy ul. Spacerowej na os. Miedzyń - Prądy w Bydgoszczy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00420071
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający (Miasto Bydgoszcz) w rezultacie przeprowadzonego postępowania w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych (WZP.271.64.2022.B), w przedmiocie wykonania robót budowlanych polegających na zagospodarowaniu terenu nad Kanałem Bydgoskim na Osiedlu Miedzyń – Prądy oraz Flisy w Bydgoszczy, w ramach zadania pn.: „Zagospodarowanie terenu nad Kanałem Bydgoskim na osiedlu Miedzyń – Prądy, Flisy i Osowa Góra (program BBO)” zawarł w dniu 20.12.2022 r. umowę z Panią Małgorzatą Kosmecką prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą: Biuro Handlowe Małgorzata Kosmecka, ul. Chmurna 12A/2, 85-411 Bydgoszcz. W Rozdziale XXX SWZ zawarta została informacja o przewidywanych zamówieniach podobnych, a ich wartość uwzględniona została w wartości zamówienia. To oznacza, iż potrzebę wykonania zamówień podobnych Zamawiający przewidział już na etapie postępowania o udzielenie przedmiotowego zamówienia podstawowego.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: WZP.271.64.2022.B
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.48.2023.B
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 484473,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych (podobnych) polegających na rewitalizacji nabrzeży Kanału Bydgoskiego przy ul. Spacerowej w Bydgoszczy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 372850,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Handlowe Małgorzata Kosmecka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9670330543
7.3.3) Ulica: Chmurna 12A/2
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-411
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 372850,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
| 2023-10-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |