Optymalizacja wykorzystania energii w budynkach administracyjnych Nadleśnictwa Lubaczów – II postępowanie
NADLEŚNICTWO LUBACZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00451686
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00451686/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-19 11:26
- Lokalizacja
- Lubaczów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-30e0749f-4d51-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7930002215
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00451686 z dnia 2023-10-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Optymalizacja wykorzystania energii w budynkach administracyjnych Nadleśnictwa Lubaczów – II postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO LUBACZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650016495
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 20
1.5.2.) Miejscowość: Lubaczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-600
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lubaczow@krosno.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lubaczow.krosno.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_lubaczow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Optymalizacja wykorzystania energii w budynkach administracyjnych Nadleśnictwa Lubaczów – II postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30e0749f-4d51-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00451686
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00385157/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Optymalizacja wykorzystania energii i montaż magazynu energii w budynku administracyjnym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00385397
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.39.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Optymalizacja wykorzystania energii w budynkach administracyjnych Nadleśnictwa Lubaczów, w skład zadania będzie wchodzić między innymi:a) wybudowanie na działkach nr 2979/1, 2979/6, 2979/7 konstrukcji stalowych pokrytych panelami fotowoltaicznymi typu bifacjal o łącznej mocy 41,385 kWp, pełniącymi docelowo funkcję zadaszenia dla samochodów pracowników Nadleśnictwa oraz magazynu energii o mocy 50kW zlokalizowanego w kontenerze technicznym,
b) na działkach nr 2979/1, 2979/6, wychodząc naprzeciw przepisom o elektromobilności, planowane jest posadowienie trzech punktów do ładowania pojazdów elektrycznych typu wallbox o mocy 22kW każdy, pierwszy punkt zlokalizowany będzie na ścianie kontenera technicznego w pobliżu wiaty nr 1, dwa pozostałe w obrębie wiaty nr 2,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 432925,57 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Optymalizacja wykorzystania energii w budynkach administracyjnych Nadleśnictwa Lubaczów, w skład zadania będzie wchodzić między innymi: c) na działkach nr 2979/1, 2979/3, 2979/5, 2979/6, 2979/7 zostaną wybudowane i przebudowane wewnętrzne instalacje elektryczne i sanitarne prowadzone ziemiąd) zaprojektowano instalację pomp ciepła obiegu nagrzewnic wentylacyjnych, obiegu grzewczego, obiegu c.w.u. opartą łącznie na dwóch urządzeniach o mocy 17,09 kW i 20,40kW zasilanych z sond gruntowych, pionowych o łącznej mocy grzewczej 37,49kW
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 423390,80 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę: 418 200,00 zł brutto, w tym: zadanie częściowe nr 1: 319 800,00 zł brutto, zadanie częściowe nr 2: 98 400,00 zł brutto Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 781050 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 781050 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu w wyznaczonym terminie na dzień składania ofert tj. do dnia 22.09.2023r. do godz. 10:00 nie została złożona żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2023-10-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |