Budowa centrum przesiadkowego oraz wiat rowerowych

Gmina Kotuń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00102464
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00102464/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-13 09:58
Lokalizacja
Kotuń, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f6aee3b9-a4c3-4a6f-98ee-97719981a65c
Identyfikator
8212394019
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi architektoniczne i podobne

Wykonawcy

1 przyznane

STANISŁAW PRZESMYCKISiedlce, PL · lot 0
1 968 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00102464 z dnia 2025-02-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa centrum przesiadkowego oraz wiat rowerowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kotuń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582463

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Siedlecka 56c

1.5.2.) Miejscowość: Kotuń

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-130

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 256414025

1.5.8.) Numer faksu: 256327830

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@kotun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kotun.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f6aee3b9-a4c3-4a6f-98ee-97719981a65c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa centrum przesiadkowego oraz wiat rowerowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f6aee3b9-a4c3-4a6f-98ee-97719981a65c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00102464

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046772/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Budowa centrum przesiadkowego oraz wiat rowerowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027, prioryte: Zrównoważona Mobilność Miejska

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00670372

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.21.2024.AR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1753290 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje budowę wiat rowerowych z solarnymi stacjami ładowania rowerów elektrycznych w m. Kotuń, Albinów i Koszewnica oraz centrum przesiadkowego m. Koszewnica wraz z niezbędnym dojazdem w ramach projektu „Zrównoważona mobilność miejska na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Siedlce”, w tym:
1) wykonanie kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowej (projekt budowlany, projekt techniczny,) oraz kosztorysowej (kosztorysu powykonawczego), uzyskanie wymaganych prawem warunków technicznych, uzgodnień, decyzji oraz zezwoleń oraz na ich podstawie wykonanie robót budowlanych budowy centrum przesiadkowego w miejscowości Koszewnica oraz wiat rowerowych z instalacją OZE w miejscowościach Albinów, Koszewnica i Kotuń, gmina Kotuń

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1968000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2105405,45 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1968000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Elektrotechniczny ZELTECH Stanisław Przesmycki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8210010782

7.3.3) Ulica: Brzeska

7.3.4) Miejscowość: Siedlce

7.3.5) Kod pocztowy: 08-110

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1968000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

2025-02-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane