Usługi edukacyjne obejmujące przeprowadzenie zajęć teoretycznych realizowanych dla studentów specjalności lotniczych na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn PANS w Chełmie.
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00452924
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-19 14:49
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5632077608
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
40 przyznanych
ALEKSANDER PYTELGdańsk, PL
4650 PLNALEKSANDER PYTELGdańsk, PL
9300 PLNALEKSANDER PYTELGdańsk, PL
2325 PLNALEKSANDER PYTELGdańsk, PL
13 950 PLNALEKSANDER PYTELGdańsk, PL
13 950 PLNWojciech ZagrabaŚwidnik, PL
27 000 PLNJacek SzcząchorToruń, PL
4500 PLNRafał LokumskiWarszawa, PL
18 000 PLNALEKSANDER PYTELGdańsk, PL
13 950 PLNMartyna KurekMłoszowa, PL
4500 PLNMartyna KurekMłoszowa, PL
27 000 PLNSEBASTIAN KULIKŻelechów, PL
9000 PLNTomasz JurkowiczPruszcz Gdański, PL
4650 PLNPaweł WiśniewskiWarszawa, PL
5400 PLNPiotr BłażejczykLegionowo, PL
16 200 PLNEwa PrzepiórzyńskaWarszawa, PL
16 200 PLNJakub KlęczarStare Babice, PL
4340 PLNKrzysztof SokołowskiWarszawa, PL
5320 PLNKrzysztof SokołowskiWarszawa, PL
13 300 PLNMartyna KurekMłoszowa, PL
13 500 PLNŁUKASZ PUZIOŻółtańce-Kolonia, PL
6930 PLNWojciech ZagrabaŚwidnik, PL
13 500 PLNWojciech ZagrabaŚwidnik, PL
9000 PLNAndrzej Szarubka CAMOKrężnica Okrągła, PL
4500 PLNAndrzej Szarubka CAMOKrężnica Okrągła, PL
9000 PLNBŁAŻEJ MIZAKSilno, PL
4650 PLNBŁAŻEJ MIZAKSilno, PL
4650 PLNALEKSANDER PYTELGdańsk, PL
4650 PLNALEKSANDER PYTELGdańsk, PL
4650 PLNALEKSANDER PYTELGdańsk, PL
2325 PLNALEKSANDER PYTELGdańsk, PL
6975 PLNKrzysztof SokołowskiWarszawa, PL
2850 PLNKrzysztof SokołowskiWarszawa, PL
5700 PLNEwa PrzepiórzyńskaWarszawa, PL
2700 PLNPaweł WiśniewskiWarszawa, PL
5400 PLNALICJA BANASZEKWarszawa, PL
4500 PLNALICJA BANASZEKWarszawa, PL
6750 PLNEwa PrzepiórzyńskaWarszawa, PL
5400 PLNPaweł WiśniewskiWarszawa, PL
8100 PLNSEBASTIAN KULIKŻelechów, PL
6750 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.